Windows 8 je potencijalna katastrofa za gaming kompanije, Linux potencijalna solucija

4

Windows 8 je potencijalna katastrofa za gaming kompanije, Linux potencijalna solucija

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Napisano: 21 Sep 2012 23:46

Empire Earth II neće da se pokrene nikako Crying or Very sad

Dopuna: 22 Sep 2012 0:28

hahahahaha
ne radi na windows-u, a radi pod wine-om u linuxu LOL

Dopuna: 22 Sep 2012 1:32

čisto da se zna, normalno radi samo u GNOME-u, u KDE-u mi se ne vidi pola ekrana



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 937 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 7 sakrivenih i 853 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, A.R.Chafee.Jr., ArmFPGA, bakovaca, bankulen, bb929, Ben Roj, Berekin, blatruc82, Bojan198527, BOXRR, Bubimir, Civa, crazydkure, darionis, DonRumataEstorski, Dungorth, dusanobr, Džekson, ElGenius, esko_hz, Foxdie, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, Ikica977, Jablan, Jeremiah, JOntra, KizJ, Konda, kuntakinte, Kvazar, Lep1na, Lucije Kvint, Marko43, milenko crazy north, Miler88, miodrag, mnn2, museum, nemkea71, Niki2024, nuke92, Orc, ozzy, Panter, Papadubi, Pilipenda, Pururin, redstar72, S2M, Seeker, Semberija, Sevatar, Sirius, Siti2, skok, skvara, synergia, Tandrkalo, taomaster, tomo2, Trimi68, Veless, Velibor Radoja, VJ, vladao75, vrgudinac, Walter Kurtz, zajcev1, Zec, zemljanin, Zoca, Zoran1959, zoran77