Merenje secera u krvi

Merenje secera u krvi

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2012
  • Poruke: 364

Zanima me da li je sve jedno iz koje ruke(prsta) vadimo krv za merenje secera aparatom??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Koliko znam, jeste. Merio sam u jednom danu iz svakog prsta ruke, pa i po vise puta, na VMA, tako da mislim da je svejedno.



offline
  • Pridružio: 13 Feb 2012
  • Poruke: 364

Izmerio sam u prvo u desnoj ruci secer bila je vrednost 3.8,a onda u levoj i bila je 4.1 nije neka razlika ali nisam siguran da li je svejedno.

offline
  • Pridružio: 10 Sep 2017
  • Poruke: 11

Svejedno je iz koje ruke.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 927 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 10 sakrivenih i 840 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Arsenije, b_z_b, bavar357, Bbbggg1979, bokisha253, borya90, braca57, BrcakRS, C-Gun, cemix, Cirkon, Citalac, DeerHunter, Despot1, Djota1, Dolinc, doom83, draganca, dusan.l, Džekson, Electron, Georgius, gost321, Haris, IpMan, IQ116, jarovitt, Jozo74, K2, kaskadija, Krusarac, Lance Guest, Litostroton, luka35, M74AB3, marko.markovic, MaschinenPistole, mat, micke83, Milan A. Nikolic, Milometer, mnn2, monomah, nenad81, nikolapetkovic, nixos, nnovakis, Nole, OldKresoje, pein, PlayerOne, procesor, proka89, repac, rovac, s0ne, sabros, sap, shlauf, sicer2012, Simonsen23, skvara, spalev, Srna, StankoVrankovic, styg, superwhy, Tvrtko I, Vladoj, xAlex2, Zastava, zax22r, Zmaj Tolak, ČOBAN