|
Poslao: 05 Avg 2010 00:09
|
offline
- Peca

- Glavni Administrator
- Predrag Damnjanović
- SysAdmin i programer
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Niš
|
sad i zvanicno - google wave je propao - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 05 Avg 2010 11:54
|
offline
- rapha

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2005
- Poruke: 9113
- Gde živiš: Beograd
|
Sve nešto mislim da ovo nije poslednje što ćemo čuti od Google-a iz te tematike. Uskoro će oni da izmisle nešto novo na taj fazon, ne verujem da će se predati tako lako.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Avg 2010 15:12
|
offline
- Peca

- Glavni Administrator
- Predrag Damnjanović
- SysAdmin i programer
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Niš
|
ja sam u startu reko da je Wave poprilicno beskoristan krsh, koji nema sanse da zazivi.
a i Buzz je tu negde.
mozda iz treceg pokusaja uspeju - GoogleMe - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Avg 2010 17:57
|
offline
- bocke

- Moderator foruma
- Glavni moderator Linux foruma
- Pridružio: 16 Dec 2005
- Poruke: 12566
- Gde živiš: Južni pol
|
Četvrtog Peco četvrtog.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Avg 2010 17:59
|
offline
- Peca

- Glavni Administrator
- Predrag Damnjanović
- SysAdmin i programer
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Niš
|
wave, buzz... sta je bilo trece?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Avg 2010 21:48
|
offline
- Peca

- Glavni Administrator
- Predrag Damnjanović
- SysAdmin i programer
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Niš
|
ja za to nisam ni cuo?!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Avg 2010 21:56
|
offline
- Wraith

- Ugledni građanin
- Pridružio: 22 Jun 2006
- Poruke: 409
|
To im je koliko znam prvi pokušaj, još iz davne 2004.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|