Google Wave ~~

3

Google Wave ~~

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Tačno wraith. Smile Orkut je Googleov Facebook. U početku je bio popularan jedino u S.A.D. Sad je i tamo puko. Kaže Wikipedija da je sad popularan u Indiji i Brazilu. Ali u ostatku sveta je neuspešan.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

Ali zar mora da bude globalno popularno nešto Wink

Ok u doba globalizacije to jeste poželjno Confused
kao na primer ona igrica , "farm mania" smešak



offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Sve je to lepo kao tehnologija, ali meni savrseno nepotrebno...

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

ThePhilosopher ::Sve je to lepo kao tehnologija, ali meni savrseno nepotrebno...
zato je i propalo.
niko nije uspeo da vidi primenu tih Wave-ova - savrseno beskorisna stvar.

offline
  • PHP Developer
  • Pridružio: 02 Okt 2005
  • Poruke: 546

Nije bas totalno beskotistan al nije zamena za face twiter i sl.
Mi u firmi ga koristimo za diskusije kad stvari nisu hitne i nema potrebe da se pravi audio konferencija.
Ljudstvo je razbacano na 2 kontinenta tako da je fiziski sastanak tesko izvodljiv.

offline
  • Software developer
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 3800
  • Gde živiš: Beograd

Peca ::ThePhilosopher ::Sve je to lepo kao tehnologija, ali meni savrseno nepotrebno...
zato je i propalo.
niko nije uspeo da vidi primenu tih Wave-ova - savrseno beskorisna stvar.


Mi na fakultetu smo koristili za razmenu materijala.
Dodas svoje prijatelje sa faxa, neko drugi doda svoje i onda uploaduj Smile
Imamo i google grupu ali tamo ne sme sve da se kaci.
Ovako mogu samo "odabrani" da vide sta treba Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3404 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 5 sakrivenih i 3344 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, awathorn, bankulen, Bobrock1, bojank, Botovac, Dejan_vw, DragoslavS, Duschi, esko_hz, EXIT78, gaga23, Goxy1, Great White, HawX, Inner-Cell, jalos, Japidson, kaput21, Kenanjoz, kinderpingvin, kybonacci, Litostroton, luka35, m0nstrum_, M74AB3, maksi007, Marko Marković, mercedesamg, Mercury, Milometer, mir juzni, Mićko, Mldo, Mrav Obrad, mustangkg, neko_drugi, pirke96, Rupert, S-G, sekretar, simicnenadbg, Slingshot, Solunac na steroidima, Srna, Stoilkovic, T55, tooljan, Tvrtko I, ulogovan, uruk, vaso1, VJ, Weah88, Zrcalo