KK Partizan 2025/26.

3

KK Partizan 2025/26.

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9055
  • Gde živiš: Esgaroth

U međuvremenu Partizn upisuje dva poraza u Evroligi.

Prvi u Milanu proiv Olimpije, 79:85 i drugi u Tel Avivu 93:95. U Izraelu je Partizan imao skoro sve u svojim rukama, ali uz par grešaka u završnici ispuštena je pobeda protiv tima koji od povratka u svoj grad i svoju dvoranu, a nakon egzila zbog tamošnjih ratnih zbivanja, ne zna za poraz.

Igra polako poprima obrise onog što se očekivalo od Partizana, štaviše, ekipa deluje sigurnije bez Parkera i Vašingtona, ali sve i dalje ostaje u senci sada već otvorenog, blago rečeno, nezadovoljstva navijača povlačenjem Željka Obradovića sa klupe i istupima aktuelnog predsednika kluba koji, eto, može da se pojavi na utakmici u gostima, gde čak (nezasluženo) dobije pozdrave i klicanje publike jer je, da podsetim, Makabi svoje mečeve van Tel Aviva igrao u Beogradu, ali ne i na domaćim mečevima.

Već danas u Beograd stiže Panatinaikos...

U ABA ligi ugošćen je rumunski Kluž koji je savladan 90:79, a na tom meču debitovalo je novo, iznuđeno pojačanje na poziciji beka, Aleksa Radanov (28, 201), a nakon povrede kapitena Vanje Marinkovića za kojeg je sezona završena zbog povrede Ahilove tetive. Uz prethodno povređene Nakića, Karlika Džonsa čiji izostanak je ogolio sve probleme u igri i svlačionici Partizana, i Šejka Miltona, ta lista je postala preduga.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9055
  • Gde živiš: Esgaroth

Partizan - Panatinaikos 78:62

Kasno buđenje crno-belih, odlična utakmica u kjoj je jedan od najboljih evroligaških napada zaustavljen na svega šezdesetak poena... ipak, loš osećaj kod dobrog dela navijača ne jenjava... već danas u Areni gostuje večiti dužnik Real Madrid.

Posle je u ABA savladan do tog trenutka jedini neporaženi tim Dubai 86:76, čime je završen prvi deo regionalnog šampionata posle čega se po četiri prvoplasirana tima iz dve grupe spajaju u zajedničku grupu, uz prenos svih prethodnih rezultata. Svega dva dana nakon evroligaškog duela sa Madriđanima u Beograd stiže i podgorička Budućnost.



offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9055
  • Gde živiš: Esgaroth

Poraz od Reala 73:77.

Navijači su, ipak, u dobroj meri zadovoljni prikazanim. Ekipa definitivno deluje bolje, Partizan je u jednom trenutku imao veliki zaostatak, 45:60 ako se ne varam, ali je uspeo da se potpuno vrati u meč u kojem je pao tek u samoj završnici. Utisak je i da su sudije svojim kriterijumom doprinele porazu, pošto su gostima tokom cele utakmice dosudili svega 11 prekršaja, pri čemu Madriđani nisu ni ispunili bonus u prvoj, drugoj i četvrtoj četvrtini, a crno-beli su tokom cele utakmice izveli TRI slobodna bacanja!? Partizan je posle utakmice čak zvanično tražio i ekspertizu suđenja, što naravno neće uticati na ishod.

Sa druge strane, crno-beli su u meč ušli dodatno oslabljeni. Odranije su povređeni Karlik Džons, Vanja Marinković, Šejk Milton, ne zaboravimo Marija Nakića, da bi juče gotovo nenadano stigla vest o suspenziji Dilana Osetkovskog od strane španske Antidoping agencije zbog slučaja ''marihuana'' 2023. godine (slučajno aktivirana odluka baš u trenutku gostovanja Real Madrida Evil or Very Mad ) kada je Osetkovski još nosio dres Unikahe. Verovalo se, navodno, da je slučaj zatvoren, ali cela priča pala je u vodu jučerašnjom izjavom menadžera Miška Ražnatovića kako je u njegov ugovor bila stavljena klauzula o pravu kluba da raskine ugovor ukoliko ceo slučaj bude drugačije razrešen. Čak je i novi trener Đoan Penjaroja izjavio da je, dok je vodio Barselonu, njegov tadašnji klub odustao od dovođenja Osetkovskog baš zbog tog slučaja iz 2023.

Praktično, novi dokazani promašaj Ostoje Mijailovića, od čega je štetu pretrpeo Partizan, a profitirao Ražnatović... i možda još poneko...

Da i ne pominjemo da je Željko Obradović bio protiv odlaska Kanađanina Ajzee Majka i dovođenja Osetkovskog. Kako god bilo, crno-beli su dodatno oslabljeni, što se samo dodatno uklopilo u sezonu iz košmara.

Mijailović mora da ode, Ražnatović je još jednom pokazao zašto je Partizan ranije pokušao da prekine svaku saradnju sa njegovom agencijom, ostali smo bez velikog trenerskog imena što je obradovalo i određene vankošarkaške krugove... pravićemo se da ne znamo koje Bebee Dol

Sledi već godinama besmisleni nacionalni kup...

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9055
  • Gde živiš: Esgaroth

Skywhaler ::...
Sledi već godinama besmisleni nacionalni kup...
Koji smo sami dodatno obesmislili...

Nakon mučenja u četrtfinalu sa timom čije prisustvo krši svaki regularnost u takmičenjima pod okriljem KSS, u polufinalu nas je dočekao drugi tim čije prisustvo krši svaki regularnost u takmičenjima pod okriljem KSS i kojem smo se u drugom poluvremenu praktično predali bez zrna baruta.

Bilo je bolno gledati takav Partizan... a sezona ni blizu kraja... na sve to, Kameron Pejn, plejmejker koji je došaio kao zamena za povređenog Karlika Džonsa posle svega dva meseca vratio se u NBA, a izdajnički predsednik KK Partizan pokušao je da predstavi njegov odlazak kao finasijsku dobit od milion 750 hiljada dolara, iako NBA propisi jasno navode da tim u tzv. buy-outu, odnosno otkupu ugovora u toku sezone prema trenutnim propisima koji važe u NBA sada može maksimalno da izdvoji dvostruko manju svotu - 875 hiljada!? Biće da je, što je neko od navijača duhovito primetio, logika kojom se vodio Mijailović bila ta da je Partizan svojim nepokušavanjem da dovede Stefa Karija imao finansijsku dobit od oko 60 miliona dolara Bebee Dol

Sezono, gde ti je kraj...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 985 korisnika na forumu :: 169 registrovanih, 14 sakrivenih i 802 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 15694 - dana 01 Feb 2026 12:23

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Aleksandar Šljivar, amaterSRB, Apok, Aristotle2002, ArmFPGA, Aska, Asparagus, Asteker, atmel, avijacija, Ba4e, babble, Bbbggg1979, Bojan85, bojan_t, bojcistv, bokicacar, Boris90, bukefal, bunker, Butcher, C-Gun, carinko, ccoogg123, cekic, Chainsaw, Citalac, comi, cyprus, d.arsenal321, dane007, darkkran, Darko8, dejan1972, dekan.m, Dekanovic, delboy, Demi87, Denaya, dexteroza, DJUNTA, Dogma21, doktor097, dragoljub11987, DziadekDzidek, Electron, FileFinder, Fog of War, g0xy, gajasvi, galerija, Giskard, Goran_, Grochow, hatman, hyla, hyper1, Iii, ivan979, Ivica1102, jalos, Jaz, jon istvan, Jose, KAIS, Kazablankasrb, kirucar, Koce, kokodakalo, kolle.the.kid, komsija1, kovinacc, kozhedub, kripo, Kruger, Kubovac, leopard83, Lobo, LostInSpaceandTime, Magistar78, Maki1981, Mali Rambo, Mamadu, Mane88, Manesaur, Marko00, MarkoD, markolopin, marsovac 2, Marxy, MaschinenPistole, medaTT, mercedesamg, Miki281, Milan A. Nikolic, milanstankovic087, milivoje_vatrogasac, Millennium, Milometer, milos.cbr, MiroslavD, Mitraljeta, Mićko, nazgul75, nemkea71, niksa517, novator, opt1, Oscar, OtacMakarije, Pale2025, partyzan, pein, Phaeton, pisac12, Prašinar, procesor, proka89, rachmoff, raster12, razumihin, rebro1974, RiV, royst33, sajbervulf, Sevatar, sevenino, Shajlok, sickmouse, Simonsen23, skok, skvara, Solunac na steroidima, Sone0883, Sonic, Sr.Stat., Srky Boy, Srna, stefanmpurtic, strawman, synergia, t.e.m.p.l.a.r., tajvankanasta, Tas011, theNedjeljko, tmanda323, Trpe Grozni, Tunguska55, Ugljesa99, v0idmp3, v82, vathra, VBoss, vidra boy, VJ, Vlada76, vlahale, vojnik švejk, Volkcho, Zec, zeka013, Zjmc, zmajbre, zoran77, Zvlade, |_MeD_|, Đurđevdan, 787