'Orlići' su prvaci Evrope!

'Orlići' su prvaci Evrope!

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

Srbija je zemlja košarke – 'Orlići' su prvaci Evrope!

Naši mladi košarkaši su odigrali fantastičan turnir u Letoniji, u završnici pobedili u utakmici sa dosta oscilacija i još jednom potvrdili da je Srbija zemlja košarke!

Izvor i nastavak: link

Što bi trebalo da bude normalno, za današnje prilike je zanimljivo. Bravo momci!

Двије репрезентације, једна душа: Црногорски јуниори са „орлићима“ славили европско злато

link



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1256 korisnika na forumu :: 102 registrovanih, 4 sakrivenih i 1150 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Apok, black venom, bojan_t, boromir, branko87, Bubimir, cifra, Coabelgrade, darkojbn, dejan1972, dejanlule72, dj.ape, djile1, Dogma21, DonRumataEstorski, Dovla 1980, dskrlec33, Duschi, Džekson, esko_hz, Georgius, ghoost, glada, goran.vvv, Gorilo_1991, Helket, ivan1973, jalos, jimi_agf, Joint Chief, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, Kenanjoz, kikisp, kolateralnasteta, Kozara1, Kozi-RS, kunktator, Kvaka22, Lazarus, lcc, Lucky 6, lukac, m0nstrum_, mainstream, Man1ac021, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Miki01, Milan Miscevic, Miler88, MiloradKomadic, mkukoleca, moldway, Ndsk, nenooo, nnovakis, nuke92, oldtimer, Pavel Medved, pein, Pekman, Piani Jazzer, ping15, pobeda, PoolbegD02, Prle90, probisic, radza1, sabros, Sami_1ali, samo_citam, SamoGledam, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, Sarmat, sasics, Shinobi, Slingshot, Srki98, ssekir75, starlights, tecataki, The Joker, theNedjeljko, Tvrtko I, VBoss, vidra boy, vjetar, Vladoj, VOŽD, Vrač, vuksa72, wulfy, XBMC, ZlatniRez, zlaya011