SP 2010 Turska

9

SP 2010 Turska

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Znaci odluceno sa Hrvatima igramo, kontam bice demoliranja Smile Smile
Nas vec vidim kako prolazimo dalje Cool



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

mcrule ::Znaci odluceno sa Hrvatima igramo, kontam bice demoliranja Smile Smile
Nas vec vidim kako prolazimo dalje Cool


To bih voleo više nego titulu, ali ne reci dvaput...Motivi su dodatni i za jedne i za druge.



rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Ako igramo cvrsto u odbrani, Hrvati nemaju nikakvu sansu. Imaju prosecnu ekipu i loseg trenera, jedino sto igraju je sut za tri, ali tako se ne dobija utakmica. Pod kosevima nema sta da traze pored Krleta, cak tu moze i Macvan da odigra dobro. Mozda je sansa i za Tepica da dodje sebi, videcemo.
Drugo, kod njih je ocigledna nedisiplina i ako otvorimo utakmicu dobro, moze lako doci do rasula i katastrofe. Samo bez opustanja u sta ne sumnjam.

offline
  • Blue  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 2214

da a moze sve da se zainati kao boj na kosovu i sa strane nasih a i njihovih,ne svidja mi se uopste sto igramo protiv hrvatske...

offline
  • Toni  Male
  • Super građanin
  • How bad do you want it
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 1108
  • Gde živiš: Petrovgrad

Naravno da ce gristi ali ni oni ne veruju u pobedu. Prosto mi smo bolji a oni nemaju neki tim, sem Tomasa i Bogdanovica i ne igraju uopste nesto...
Bolje je da ih lagano dobijemo jer ako ih opet dobijemo trojkom u poslednjim sekundama ozbiljno cemo uticati na njihovo zdravlje Mr. Green Pa nema 4 meseca od Zagreba i Kecmana, a pre toga Sale...
Ovako ce im biti lakse Ziveli

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

Ne bih tako lako otpisivao Hrvate. Motivacije im sigurno neće nedostajati, i lako se može desiti da (neprijatno) iznenade ako naši uđu previše opušteni u meč.

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Hocemo li videti reprizu u finalu: SRBIJA - USA Mr. Green Daj Boze Smile

Onaj Kevin Durant je opasan, decko igra kao zmaj..

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2010
  • Poruke: 103

Napisano: 04 Sep 2010 13:45

SRBIJA vs HRVATSKA 17h

Utakmicom između Srbije i Hrvatske (17h RTS) počinje osmina finala Svetskog prvenstva u Turskoj. Reprezentacija Hrvatske zauzela je četvrto mesto u Grupi B sa skorom 3 pobede i 2 poraza. U meču poslednjeg kola protiv Brazila "vatreni" su imali priliku da "biraju" protivnika u nokaut fazi - pobeda ih je vodila na Argentinu, poraz na "orlove". Izgubili su ubedljivo 74:92.

basketzona.net/index.php?option=com_content.....a&Itemid=2

Dopuna: 04 Sep 2010 15:57

ŠPANIJA vs GRČKA 20h

Čudni rezultati utakmica poslednjeg kola u Grupama C i D učinili su da se već u osmini finala sretnu aktuelni šampion i vicešampion planete - Španija i Grčka. Naime, Grci su izgubili od Rusije 69:73, dok je neočekivana pobeda Novog Zelanda nad Francuskom izbacila Španiju na poziciju broj 2 u Grupi D (kao najbolju u trouglu sa "trikolorima" i "blek ketsima" - sva tri tima imala su učinak 3 pobede i 2 poraza).

Grci su poraz od Rusa pravdali lošim danom, te da nisu imali rešenja za "pik end rol" igru protivnika. Koliko su se trudili, stekao se utisak i da ekipe na radničkim sportskim igrama u pojedinim trenucima, "grizu" više u odbrani, a i ruski selektor Blat smatra da tu nisu bila baš "čista posla" (kako bi Grci izbegli deo "kostura" sa Amerikancima i - gde je posle dva poraza od Francuske i Litvanije bila "viđena" - Španija -).

basketzona.net/index.php?option=com_content.....p;Itemid=2

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Kakvo crno razvaljivanje... Nisam hteo da baksuziram, ali odmah sam tvrdio da nama sa Hrvatima nikad neće biti lako...taman da su oni DŽ liga, a mi vrh sveta. To mu je to.

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Ovaj Tepic ne moze da sabere 2+2 Shocked

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1293 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 6 sakrivenih i 1221 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Asteker, Bane san, Bokiboks, BOXRR, bpvl, Bubimir, Cicumile, cuculo, d.arsenal321, darkkran, darkojbn, deLacy, Djokislav, Djota1, dozorni, DragoslavS, Džekson, ElGenius, Georgius, goran.vvv, goxin, Great White, GreenMan, Hans Gajger, HrcAk47, iceburn, igorkozar83, jalos, JOntra, Kalaura, koom0001, kunktator, ladro, M74AB3, mdp92, Milan Miscevic, misa2, Mićko, mnn2, Mrav Obrad, nebkv, nobutado, OKT, pacika, Pantaaa, Panter, Pekman, PlayerOne, Radio operater, raso76, Robin, rokokoko, saputnik plavetnila, Semberija, Sharpshooter, Sirius, skok, tm, Tvrtko I, Uros Cuore Sportivo, vathra, vukovi, vuksa72, Zrcalo, zziko