• Pridružio: 13 Avg 2010
  • Poruke: 103

Napisano: 30 Jun 2011 15:29

"ORLIĆI" STARTOVALI POBEDOM

Reprezentacija Srbije (igrači do 19 godina) startovala je pobedom na Svetskom prvenstvu u Letoniji (30.jun - 10.jul). "Orlići" su na premijeri (Grupa D) savladali vršnjake iz Kine 78:73. Minut pre kraja tim selektora Dejana Mijatovića imao je dvocifrenu prednost (76:66), da bi Kinezi serijom 7:0 za 50 sekundi smanjili na 73:76.

Opširnije: basketzona.net/index.php?option=com_content.....&Itemid=94

Dopuna: 01 Jul 2011 23:49

CVETKOVIĆ PROMAŠIO POBEDU

Košarkaška reprezentacija Srbije poražena je 78:80 od Amerike u meču drugog kola D grupe Svetskog prvenstva za igrače do 19 godina u Letoniji. Priliku da donese pobedu "orlićima" imao je Aleksandar Cvetković, ali je na četiri sekunde pre kraja promašio za tri poena.

Dopuna: 04 Jul 2011 14:33

LITVANCI "ZALEDILI" ORLIĆE

Košarkaška reprezentacija Srbije (igrači do 19 godina) ubedljivo je poražena od Litvanije 54:71 u prvom kolu Grupe F u osmini finala Svetskog prvenstva u Letoniji. Koban po naš nacionalni tim bio je period od 33. do 37. minuta kada su Litvanci serijom 13:0 napravili, ispostavilo se, odlučujuću prednost.

Dopuna: 05 Jul 2011 13:41

SRBIJA BOLJA OD HRVATSKE

Reprezentacije Srbije savladala je 73:68 vršnjake iz Hrvatske u petom kolu F grupe Svetskog prvenstva u Letoniji (za igrače do 19 godina) i gotovo sigurno obezbedila plasman u četvrtfinale.

Dopuna: 08 Jul 2011 12:08

Srbija vs Australija 18h

Košarkaška reprezentacija Srbije (do 19 godina) igra protiv Australije (18h) u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Letoniji. "Kenguri" su grupnu fazu takmičenja završili kao lideri Grupe E, 5 pobeda i poraz i kandidati su za najviši plasman.

Dopuna: 09 Jul 2011 0:08

ORLIĆI U POLUFINALU

Reprezentacija Srbije je u polufinalu Svetskog prvenstva u Letoniji. Naš nacionalni tim (igrači do 19 godina) savladao je Australiju (93:74) tako da je još jedan favorit (sa papira) završio takmičenje. Danas su u prvom četvrtfinalu Litvanci (kao treći iz naše grupe) izbacili Poljake, dok su Rusi, u drugom, skinuli "krunu" aktuelnom šampionu Americi.

Odlučujuću seriju - 17:0 - "orlići" su napravili u poslednjih pet minuta treće četvrtine.

Dopuna: 10 Jul 2011 0:59

SRBIJA SE BORI ZA ZLATO

Reprezentacija Srbije je u finalu Svetskog prvenstva u Letoniji! "Orlići" su plasman u završnicu izborili pobedom nad Argentinom - 76:71. Protivnik našem nacionalnom timu u borbi za zlatnu medalju biće reprezentacija Litvanije koja je preslišala Rusiju - 85:68.

Opsirnije> basketzona.net/index.php?option=com_content.....&Itemid=94

Dopuna: 10 Jul 2011 13:48

SRBIJA - LITVANIJA 20.15h (VIDEO)

Košarkaške reprezentacije Srbije i Litvanije boriće se zlatnu medalju na Desetom svetskom prvenstvu za igrače do 19 godina, večeras od 20.15h (RTS2), u Letoniji. Dva rivala sastala su se već u osmini finala, u četvrtom kolu F grupe, kada su Litvanci ubedljivo slavili pobedu 71:54.

Niko da pohvali osvojeno drugo mesto? Ccccccc

A i sami kažu da je drugo mesto veliki uspeh za njih, da li će za njih biti dočeka?

• Gde živiš: Beograd, Zvezdara

wox96 ::Чисто сумњам, јер нису освојили злато. Ко да је то битно толико. Мислим, наравно да сам желео да освојимо злато, али ни сребро није лоше и то у ком спорту. Ја сам презадовољан нашим успехом.
Сви смо презадовољни ! Very Happy

Ukupno su 685 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 2 sakrivenih i 671 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 9k38, drimer, ekser222, esx66, Istman, Kruger, Lazarus, mrav pesadinac, nick79, vasa.93, VP6919