Vanil kifle

Vanil kifle

offline
  • Pridružio: 28 Avg 2004
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Beograd

VANIL KIFLE

140 gr. masnoće(mast,puter,margarin) 70 gr. šećera,
70gr.oraha mlevenih (ili kokosa ili badema ili lešnika)
1 belance(ja stavim celo jaje) 200 gr. brašna 1 vanil šećer.
Testo zamesiti i otkidati male loptice ,rastanjiti sa
dlanovima i uvijati u polukrug (kiflice)
Peku se da ostanu bele.Uvaljaju se u prah šećer.



slika je ovde
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2238 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 9 sakrivenih i 2135 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, aleph_one, Andy, Apok, Asteker, BB, bb929, Beria, Bgorando, bobo85, Bobrock1, bojcistv, Boris.A, boskelazo, boxbole, branko7, Bubimir, Chainsaw, Clouseau, Comyymoc, Darth Malak, dendrit86, despodovski.s, dexteroza, Djokkinen, djonsule, Djota1, doktor097, Dorcolac, DrMrPr, Duh sa sekirom, Džekson, Georgius, Gogi do, GORDI, Grebostrek, GveX, iceburn, Igritelj, Jeremiah, K-1A, kaput21, Kobrim, kozhedub, Krin, kuntakinte, kybonacci, LeGrandCharles, lima, LostInSpaceandTime, M74AB3, Magarac, markolopin, Maruti, Mihailo Gazdić, Milan A. Nikolic, miodrag, momcilob55, nenaddz, nikolapetkovic, nisamBot, Novakomp, OgnjenMitric, operniki, Parker, pedjolino76, peradetlić, proka89, Robin, sajorg, Semberija, Shinobi, shiro, Simonsen23, skvara, Smd, StankoVrankovic, starlights, Stevan Visoki, Tas011, Titan, tmanda323, tomo2, Tribal, trutcina, tubular, uruk, USSVoyager, vathra, vranjanac29, Yekaterinburg, yrraf, Zorge, Zrcalo