HP ne daje znake zivota

2

HP ne daje znake zivota

offline
  • Maja
  • Pridružio: 09 Maj 2013
  • Poruke: 329
  • Gde živiš: Beograd

HP je generalno osuđen na propast, znam bar troje ljudi kojima je otišao HP, nažalost, odnesi ga u servis i ne muči se.

Ja sam čak i otvarala taj lap koji je imao iste simptome, menjala pastu na kulerima, čačkala, onda se upalio na pola sata i opet se ugasio i tako je imao periode. Pokušaj to, ako se desi ista stvar, uvaljuj ga negde u delove dok možeš. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Laptop mora da se odrzava, nije to desktop racunar, redovno mora da se cisti od prasine. Ja moj HP cistim jednom u dva meseca i radi ka kucnem u drvo evo vec peta godina bez problema.
Najveca glupost po meni je ono postolje sa ventilatorima koje 3x brze napuni laptop prasinom nego obicno.
Ja imam kompresorce ali postoji i kompresovan vazduh u boci i nije skup, extra stvar za sve koji imaju laptop. Izduvas ventilator i ispusnu rtesetku i cao - zdravo.



offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

pcelica.m ::HP je generalno osuđen na propast, znam bar troje ljudi kojima je otišao HP......

Nije bitno da li je Laptop,HP,Lenovo,Acer,Asus,Sony jer su danas komponente tehnicke robe uglavnom skoro sve iste,zahvaljujuci tim koorporacijama koji proizvode za ceo svet,uglavnom iz Kine. Mr. Green
Od korisnika isto mnogo zavisi vek trajanja masine,a i od srece.
Primera radi,Samsung monitore svi hvale na sva usta,meni je crkao posle 3 godine,pa sam promenio 4 kondenzatora na maticnoj i proradio je kao nov.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1181 korisnika na forumu :: 126 registrovanih, 9 sakrivenih i 1046 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, amaterSRB, Apok, Asteker, bankulen, BB, bestguarder, blue, bobo85, bolimejoli, Boris90, Borski1977, Bubili, cenejac111, CHARLIE JA., Cicumile, Cirkon, comi_pfc, crnogorac, Czrweni, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Demi87, Dimitrise93, djonsule, dok80, DonRumataEstorski, Dorcolac, draganca, dule10savic, dusanobr, Duschi, Džekson, Electron, esko_hz, Feller, Flanker-G, Georgius, Goga, Gogi_avio, Hans Gajger, Helket, Hitri, iceburn, ikan, ILGromovnik, Ivan Campo, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jeremija98, jodzula, Jozo74, K2, Kajzer Soze, kibihrchak, Kole1975, komenski, Krajišnik97, Krin, kybonacci, Laske, loon123, LostInSpaceandTime, luka35, mainstream, Malahit, mat, MaxLevenfeld, Medojed, mercedesamg, MiGac, Miler88, mino bosanac, moldway, monomah, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., NeutrinoSRB, nikolapetkovic, nnnnnnnnnn, nuke92, Parker, pein, Pekman, Piani Jazzer, PlayerOne, probisic, Radoslava, Remain, Rupert, S-G, sap, saputnik plavetnila, scimitar19, septembar, Simonsen23, sova72, Srky Boy, StalniPromatrač, Stoilkovic, Stoorb, strelac07, tamno.nebo, tanakadzo, tooljan, Topaz9, TRAVUNIJA, tubular, Tvrtko I, vaci, vaso1, vazduh, Vica1958, vlad4, vlada035, vobo, wolverined4, Zastava, zemljanin, ziggga, Zmajac, zokizemun