KDE Help Center - serbian??

KDE Help Center - serbian??

offline
  • Pridružio: 22 Feb 2005
  • Poruke: 282
  • Gde živiš: Šabac

Da li postoji prevod kde-ovog help centra na nasem jeziku..
ja nesto trazim ali nista..pa da znam da li opste postoji preveden...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

kolko ja znam nema, bilo je nekih pokusaja na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] al tamo nema nista vec par meseci



offline
  • Pridružio: 22 Feb 2005
  • Poruke: 282
  • Gde živiš: Šabac

da i ja sam bio tamo,ali nema nista..steta za to..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1362 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 4 sakrivenih i 1336 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Citalac, Coabelgrade, dane007, Doc, Dorcolac, Džekson, ivan979, Kole1975, kutija11, larix, Lucije Kvint, MiloradKomadic, milos97, Primus17, proka89, S94, saputnik plavetnila, SlaKoj, uruk, voja64, Zoran1959