Online korisnici - Licq problem

2

Online korisnici - Licq problem

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

eh izes lepotu, kad radi ko sat Very Happy

ja koristim 4 protokola istovremeno i sve super radi. a sa svakom verzijom je jos bolje



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Kopete je univerzalan, sa njim ideš i na ICQ i na MSN, Yahoo, AIM i na IRC i to radi bez greške.



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

jel ima verzija za windows?

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

mozda ako ima kde za windows... Very Happy

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Pegazeka ::mozda ako ima kde za windows... Very Happy

Ima KDE za windows Smile Ako se nevaram bobby je pisao na forumu o tome pa potrazite Laughing

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

ha! ladno...!
onda verovatno ima i kopete LaughingLaughing

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

sta ce njemu KDE, njemu treba samo QT, a QT postoji za win...

Dopuna: 18 Feb 2005 0:23

phah, ipak trazi kde...
kakva glupost...

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Skinuo sam novi LICQ i sad radi sve bez problema, ali ipak ste me ubedili za Kopete. Sada koristim Kopete kao ICQ klijent. Mala podesavanja interfacea i izgleta ko metak a radi ko sat Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1067 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 11 sakrivenih i 985 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 04bokibole, amstel, Apok, Asteker, b_z_b, blatruc82, boxbole, bpvl, Bubimir, cenejac111, cifra, Clouseau, crnogorac, darionis, deks, Denaya, Dimitrise93, dinamik, djonsule, Dogma21, drale12, Duce, dukajov, dushan, dzada, Džekson, efektiva, foka106, Glavonja049, GT, Hans Gajger, HogarStrashni, ikan, IpMan, Ivan Germanovic, Jaxupa, Jecmendo, JOntra, Kajzer Soze, KizJ, konstruktor, Laluvr, lanishtefm, Mali Rambo, marewfc, mercedesamg, milenko crazy north, milutin134, mkukoleca, Moldovan, nebidrag, nixos, obsc, OKT, panzerwaffe, pein, Permaldar, repac, S2M, ss10, Vanderx, veljko82, vzd1389, yiyi, zlaya011, Zoran1959, Zorge, Zvonkozvonko, Šule, 79693