eh ta lubomora..:-)

eh ta lubomora..:-)

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2008
  • Poruke: 2

sa deckom sam vec tri meseca u vezi...kao ok je sve...ali mi malo smeta to sto sam ja maloprevise explozivna...on je jedan miran decko nezan i romantik teski...sto me je i privuklo jer je moj karakter sprotivan njegovom.Ali cesto se desi da mu toliko ne verujem,iako sam sugurna da ce na kraju on biti u pravu,neznam zasto odjednom mi ness prodje kroz glavu..iskren je stvarno i znam da nemam nekog razloga za sve ovo...zelim da mu verujem skor da ne sumljam ...to mi jako smeta..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Sep 2008
  • Poruke: 82
  • Gde živiš: Na zemlji...

Pa ako je zaista tako iskren i dobar decko,nema razloga da mu ne verujes!Smiri taj tvoj eksploziv!



offline
  • Daktilograf 21. veka
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 2766
  • Gde živiš: Apsurdistan

Ex, ena-ena, a da ti ovaj problem spojis sa predhodnom temom Wink ...
Znaci nije samo on ljubomoran, vec i ti Wink ... Very Happy Laughing ...

offline
  • Pridružio: 17 Jul 2005
  • Poruke: 3097
  • Gde živiš: "Daleko od Negdje"

Temu zakljucavam jer postoji brdo tema sa ISTOM problematikom.
Gospodjica ena moze da ukuca rijec "ljubomora" u pretragu i time ce biti prijatno iznenadjena rezultatima.

Wink

30 Sep 2008 14:44 Ella Zaključavanje topica Razlog: Već je postavljeno ranije  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 731 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 1 sakriven i 708 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: BrcakRS, BUDDAR70, djordjemiklusev, Dzoni2412, Ikica977, kutija11, ladro, Lance Guest, Lotus, m94j, metallac777, Michellefromrezistance, nenad81, Opeshek, PlayerOne, Pururin, ShtagodShtagod, stevanito, t.e.m.p.l.a.r., tmanda323, ujke, zziko