Ima nešto u tom što me nećeš...

Ima nešto u tom što me nećeš...

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

Ima nešto u tom što me nećeš...
ostavljaš mi vremena za druge.
Gledam kako veselo krećeš,
kao leptir oko moje tuge....

Ima nešto u tom što me nećeš...
Nešto, čemu sama ne znaš ime.
Ima nešto u tom što me nećeš
a sve znači - ne zaboravi me...

Ima nešto u tom što me nećeš
od te laži načisto umreću...
Ima nešto u tom što me nećeš
i u tome što ja tebe neću...


Duško Trifunović
(izvođać Željko Joksimović)


moja autobiografska...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 693 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 0 sakrivenih i 687 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, berste23, djordjemiklusev, Ravac, Shilok, Vlado82