Mobitel oko vrata (špagica)

2

Mobitel oko vrata (špagica)

offline
  • Šile 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2004
  • Poruke: 997
  • Gde živiš: Batina, Baranja, Hrvatska, Evropa, Planeta zemlja

To sam i ja cuo al dok to dode ko ziv ko mrtav zato kontam, da spagica i valja.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Max  Male
  • Super građanin
  • Marko Milic
  • MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
  • Pridružio: 02 Nov 2003
  • Poruke: 1363
  • Gde živiš: Beograd - Jagodina

@Puky

Jel bi popio nesto sto je radiaktivno a da ti EU kaze da radioaktivnost nije stetna za zdravlje?



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1144 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 11 sakrivenih i 1055 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 6footboy, amstel, Andrija357, ArchaBasha, Avalon015, awathorn, blake, bokicacar, Borski1977, bpop, brufen, Bubimir, BWG, DeerHunter, dejan1972, dusanobr, Dusko_Dugousko, Dzambas, El-Komadante, esko_hz, Goran_, gost321, ILGromovnik, IvanMiletic, JOntra, K a s p e r, Kalem, kalens021, kinderpingvin, kozhedub, Malahit, MDrasko, mean_machine, Medojed, MGBRBG, Milan 84, milenko crazy north, miodrag, mir, Mis uz pusku, Mitrast, MrNo, N.e.m.a.nj.a., nelezele, Nemanja Opalić, Nemanja.M, Nikoletina Bursac, Nobunaga, opt1, Permaldar, Pero, picknick, PITT, PO1974, precan, predragc, Radula, RD84, Remarqe, Sharpshooter, Simonsen23, Stoilkovic, tamno.nebo, Tanasko95, Troja, US_Rank_0, vaci, Veless, VJ, volimpivuvolimrakiju, Vrač, vukovi, Warrior, wolverined4, zmajbre, 787, 79693