Uznemiravanje sa brojeva koje indentifikacija poziva vidi ka

Uznemiravanje sa brojeva koje indentifikacija poziva vidi ka

offline
  • vasaw 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 04 Jul 2007
  • Poruke: 11

Sta raditi kada vas neko uznemirava a indentifikacija poziva taj broj vidi kao "Privatni broj"?
Pozvao sa Telenor call centar i operater mi je rekao da moram da se javim na tri poziva i da zapisem njihovo vreme, a kako je moj broj telefona postpaid i registrovan je pravno lice moram da podnesem zahtev na memorandumu firme poslovnici Telenora!

Kako stati na put ovakvim uznemiravanjima a da to nije promena broja telefona?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jan 2009
  • Poruke: 2168

Već bilo o ovome...pogledaj ovu temu.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2501 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 1 sakriven i 2487 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Andrija357, bb929, benne, Deki Duga Devetka, hyla, Komanca, lcc, Milos82, Otto Grunf, RED4G-304, shaja1, VBoss