blackberry 8310

blackberry 8310

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2010
  • Poruke: 1

imam blackerry 8310,kupljen u inos.otkljucan.U MTS mrezi sam,funkcije kao GPS i internet se placaju dodatno.Da li postoji mogucnost dekodiranja ili hakovanja kako bi ove usluge koristio normalno a ne kao dodatne usluge pri MTS mrezi.Hvala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Internet moras da placas je ne postoji nacin da izbegnes placanje. Inace teme i pitanja ovog tipa su zabranjene na ovom forumu.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4177 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 5 sakrivenih i 4107 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, Aleksandar Tomić, Apok, AudioTehnica, b_z_b, Bbbggg1979, berste23, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, brandža84, bunker, Cicumile, DaliborVukadinovic, djboj, dule10savic, esko_hz, g_g, Georgius, gorval, GveX, Igritelj, Jaz, Jeremija98, JOntra, Kalem, kinderpingvin, Konda, Koplje, MaksicZoran, Medojed, mercedesamg, Metanoja, milan47, MiroslavD, MK10, moldway, nebidrag, nelezele, nenomir, Nepopravljivi, OKT, ozzy, Pale2025, Papadubi, Petar25, Pilipenda, pirke96, PO1974, Pururin, Radoslava, sap, skok, Solunac na steroidima, Sone0883, Srna, stefan95, stegonosa, TheDictator, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, vladom6, W123, Zeljo980