Home studio

Home studio

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2008
  • Poruke: 38

Planiram da pazarim opremu za studio pa sam skoro bio do music house prodavnice u nisu i dosao sam do sledeceg sastava... Behringer b2 (15000 dinara),m-audio -zvucna (9000 din) i midi klavijatura (9000 din)...sta vi mislite o tome? Da li da ``bacim`` pare ili cu ih lepo uloziti...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8579 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 6 sakrivenih i 8498 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, 9k38, Aleksandar Tomić, b_z_b, bankulen, Bobrock1, Bodin86, bokicacar, Borski1977, boxbole, bunker, Cicumile, Cirkon, colji, DaliborVukadinovic, dankisha, darkojbn, Dekster, djboj, dule10savic, esko_hz, g_g, Igritelj, jaeger, Jeremija98, JOntra, Khalid ibn al-Walid, kinderpingvin, kolle.the.kid, Konda, Koplje, Laluvr, majstro, mačković, Medojed, menk, mercedesamg, Mi lao shu, milanpb, Miler88, MiroslavD, mishkooo, MK10, mustangkg, nebidrag, Nepopravljivi, nesa1962, Niki2024, nixos, OKT, Pale2025, Panter, Petar25, Pilipenda, pirke96, Pururin, Radoslava, sap, Sirius, skok, Solunac na steroidima, Srna, sspp, stegonosa, t.mile, TheDictator, Tihi86, tomo2, vathra, vidra1, W123, zajcev1, Zeljo980, zlaya011, ZZZ