SB Live! 5.1 problemi...

SB Live! 5.1 problemi...

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Jel moguce da zbog SB Live! pucaju nove igre, imajuci u vidu da se koriste drajveri koji su se dobili uz karticu? Meni npr. puca Neverwinter Nights 2 povremeno, a drugar i kaze da je to zbog SB Live! Da li je problematicno koristiti EAX 2 u novim igrama sa ovom karticom? Ako je problem kako da se resi? Ima li negde drajvera i gde?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Avg 2006
  • Poruke: 1182
  • Gde živiš: Fili Davydkovo, Moscow, Russia

drajvera ima sigurno na netu...



offline
  • Pridružio: 07 Jan 2007
  • Poruke: 46

Imas drivere na njihovom sajtu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 973 korisnika na forumu :: 21 registrovanih, 1 sakriven i 951 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Boris BM, BUDDAR70, Dzoni2412, HrcAk47, Kibice, ladro, Lotus, maksi007, Michellefromrezistance, milbos, nenad81, Nobunaga, Opeshek, Orc, PlayerOne, stevanito, superwhy, t.e.m.p.l.a.r., tmanda323, tomigun, ujke