Koja je po vama pesma svih pesama?

14

Koja je po vama pesma svih pesama?

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 1908
  • Gde živiš: Šid

ok jeo sam gov*a sr*o sam svasta,moja pesma svih pesama je Divlje Jagode-Living In My Dreams



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Mar 2005
  • Poruke: 549
  • Gde živiš: Apatin

Nesto slicno ovoj temi s time sto mozete da dobijete nagradu Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • CrowN  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2005
  • Poruke: 518

Verve - Bittersweet Symphony

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 1908
  • Gde živiš: Šid

Zapravo kad malo bolje razmislim...pa nemam bash najpesmu,sve koje sam naveo su dobre...

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2005
  • Poruke: 799
  • Gde živiš: Beograd

The Rolling Stones - Like a rolling stone

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 1908
  • Gde živiš: Šid

hmmm....tu nisam cuo..imash li neki link za download Question

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1166 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 8 sakrivenih i 1096 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 357magnum, ajo baba, Aleksej, BB, bokicacar, Bosnjo, Bubili, Comyymoc, crnirocko, Daba75, dankisha, Dekanovic, deks, dexteroza, djboj, Džekson, Electron, Igor Antonic, Ikica977, JOntra, Kajzer Soze, Kalem, Kaplar2, karevski, Koplje, krkalon, Kvaka22, Lance Guest, MagicniHerpes, Mamadu, Manjane, Mićko, mocnijogurt, moldway, MountAndBlade, nekdo, Nemanja Opalić, nevjerna beba, nuke92, OKT, pera bager, peradetlić, probisic, Pururin, samipag822, stefan95, stegonosa, stokssone, svnedelja, t.e.m.p.l.a.r., tritonus, vaci, vathra, VBoss, VJ, vrlenija, vzd1389, Wehicle, zlaya011, zorska, Žrnov