Neka dobra pesma za neuzvracenu ljubav?

1

Neka dobra pesma za neuzvracenu ljubav?

offline
  • Pridružio: 24 Jun 2011
  • Poruke: 9

Cao,trenutno sam zaljubljen do usiju Embarassed ali me ona koju toliko duboko volim gleda kao druga,i to najboljeg LOL LOL GUZ - Glavom U Zid .Ima li neka pesma koja ce pogoditi tacno gde treba?hvala unapred Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Kemal Monteno & Oliver Dragojevic - Nije Htjela



offline
  • Pridružio: 15 Avg 2009
  • Poruke: 654
  • Gde živiš: Cuprija

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Definitivno tvoja pesma. Very Happy

offline
  • Pridružio: 24 Jun 2011
  • Poruke: 9

Ne svidja mi se ta od kemal montena...U pravu si,definitivno za mene Very Happy ali ipak ne pogadja toliko duboko kao npr "shole - sve je pocelo iz sale"

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944


Tutti Frutti Band - Stvari lagane

offline
  • Pridružio: 01 Nov 2007
  • Poruke: 1378


I'm In Love With You - Doro Pesch

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Ako želiš da izvršiš samoubistvo (u emotivnom smislu, ne bukvalno, naravno) ili tako nešto, preporučujem Air Supply...

AIR SUPPLY - WITHOUT YOU


Air Supply - All Out Of Love
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Jun 2011
  • Poruke: 9

Sve mi se svidjaju osim te od Doro Pesch.Ako se ubijanje osjecanja racuna pod "emotivnim samoubistvom" onda da,tacno tako.Vise puta mi je vrlo malo falilo da ubijem svoja osjecanja i postanem leden...Ima li jos neka?Htio bih sto vise da ih skinem Smile

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Ne, nijedna od ovih ne ubija osećanje, već ga produbljuje i čini ga mnogo jačim. Kao kad sipaš rakiju na ranu. Koliko peče i boli, toliko i čisti i pomaže. Barem ih ja tako doživljavam.
Jednom reče neko: ,,Kad smo zadovoljni, slušamo muziku iz zadovoljstva, ali kad smo tužni razumemo reči", mada nisu uvek samo reči te koje pogađaju. A kad pogađaju, pogađaju pravo u srce.

Chicago - I don't want to live without your Love


Chicago - Hard To Say I'm Sorry
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Većina ovih pesama jeste za raskid, kraj već postojeće veze, ali sam iz iskustva primetio da isto tako pogađaju i one nesuđene veze...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2568 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 7 sakrivenih i 2481 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., alex71, bavar357, Boris90, Borski1977, Bubimir, coaa, crazydkure, croato, Dixtrix, Djota1, djuradj, dok80, dolinalima, DonRumataEstorski, Dorcolac, DragoslavS, dushan, Džekson, feanor, GaleDJ, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, Helket, igorkozar83, Jeremiah, Jeremija98, kalens021, kaput21, kori, kybonacci, ljubo70, LostInSpaceandTime, markolopin, mat, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, Milometer, miodrag, mir, Moldovan, Mrav Obrad, Nele79, nikoladim, Nikoletina Bursac, Oscar, Petar25, pfc74, ping15, pisac12, porticco, Qvazimodo, Radoslava, read-only, repac, ruma, sap, sarma, sasa87, shiro, Stevan Visoki, stevo svinja, tanakadzo, TangoSix, taomaster, Tila Painen, tomo2, Tribal, vathra, veljko82, yrraf, YugoSlav, Zastava, zeka013, Zoran1959, zvomar, 79693