2 Moje mini price ... molim iskren kom

2

2 Moje mini price ... molim iskren kom

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2005
  • Poruke: 821
  • Gde živiš: In the middle of a Neverland...

Oseti se mladost u tvojim pricama, bas htedoh da te pitam koliko ti je godina, ali vec dobih odgovor. I ja sam u gimnaziji pisala mracne, depresivne price. Valjda je to zelja za samopotvrdjivanjem... :-) Ides pravim putem, nastavi da pises, ali pokusaj sa malo vedrijim temama, i prosiri formu, da prica dobije siri smisao, jer ce samim tim i ugodjaj biti veci. Ovako, kada prenosis sa par reci neciju tugu i jad, ona moze samo da se nasluti, nije dovoljno izrazajna, i ima malu dozu patetike. Zacini pricu, i bice OK. Verujem u tebe.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 960 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 1 sakriven i 946 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: djordjemiklusev, DuškoMraz, leptirleptir, mile.ilic75, Motocar, royst33, Saša31LPB, Shilok, sova72, tiho76, vukajlo71, wolverined4, zljubomir