'Odlaganje zime'

'Odlaganje zime'

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 797

Hoćeš li se ikad
okrenuti kad zastaneš
pre reči odlaska i pobiti
svoje navike,
udeliti mojim
sanjivim očima
opet celu sebe?

Jeza tiho
nadvladava vrelinu
nekad što osećasmo,
a svet sav,
bez tebe i mene,
izgleda da menja se...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Apr 2006
  • Poruke: 364
  • Gde živiš: u jednom srcu

* * *

Reci su same
odjednom stale
misli povukle
da odmore.
U maloj tacki
skupljaju snagu
za let u beskraj
il' ko zna gde.

Odjednom
na nocnom nebu
radja se Nova
menja se svet.
A negde
duboko u meni
orkanski vihor
raznosi reci
Volim te.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1588 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 2 sakrivenih i 1559 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, Branke90, BUDDAR70, Comyymoc, cuvarkuca, darionis, DavidA, Dimitrise93, djordjemiklusev, Dorcolac, Džekson, GeoM, Gogi_avio, kaisarevic1, LostInSpaceandTime, MarkoDzimi, MiloradKomadic, Mitogna, Mićko, Mzee, Papadubi, PlayerOne, proka89, skok, t.e.m.p.l.a.r., yrraf, Zoran1959