Reci slobode

Reci slobode

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Reci slobode 21.01.2004

Reci, samo jednu rec,
Rec koja pokrece, mene, tebe, svet
Reci da ti je zao i okreni se,
Ne gledaj u moje mokro lice.

Pricace ti jednom, da sam bila slaba
Samo tvoja senka i tihi pratioc
Videces neke bore i znaces
Boli prolaze ali oziljci ostaju.

Menjam svoj zivot iz korena
Tamo gde sam stala, pre tebe,
tamo gde si me nasao,
U tudjim snovima.

Nema me vise u starim zivotima
Nema me vise u tvojim mislila
Oslobodjena stega i prisile,
Dobila sam krila…



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2224 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 1 sakriven i 2204 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, benne, Boskovic, goxin, ilegalni, Kontrausluga, ljubo70, m94j, maksi007, Medojed, Milan A. Nikolic, nikolabb, oermigriro, redstar72, Superastro, vidra boy, vidra1, vjetar, Zastava