Neke Maretove slike

3

Neke Maretove slike

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Ni ti, verujem, nemas problema sa devojkama Wink

Pevacica vam je a la Neda Ukraden Very HappyVery HappyVery Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

@Vodolija
Ili poznajes moju pevacicu ili je ovo koicidencija
Pevacica se zove Kora i rodom je sa Filipina, odlican izvodjac pesama na engleskom, nemackom, spanskom, francuskom, italijanskom, srpskom jeziku. Kada bi ste je culi kako peva Nedine pesme pomislili bi da stvarno Neda peva. I boja glasa i tehnika, ma sve. Ponekad se nasalim sa njom tako sto je nazovem dzu boks (jer peva sve zivo). Takodje zelim da napomenem da je Kora jedna veoma izuzetna osoba i da mi dodje kao druga majka, a i samim njenim izgledom u 53 godine mislim da bi joj mnoge devojke zavidele.

Ovo prvo nisam bas razumeo kako to mislis, ali u svakom slucaju nemam



offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Ne poznajem je Smile
Onako malo me podsetila na nju.
Mora da je zanimljiva zena.

A u vezi opaske, pa eto da nemas problema sa devojkama ahhaa Smile Mislim htela sam reci da fino izgledas a da ne me napadnu da ti se udvaram i sl. Twisted Evil

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Evo nekih slika sa mojim novim bendom.









offline
  • Pridružio: 16 Apr 2005
  • Poruke: 2908

Divne su slike, vidi se da se slazete i da , verujem, funkcionisete besprekorno, jedino sto se vidi ko je bubnjar Very Happy, najumornije izgleda ali ne da svoj osmeh.

Hvala na slikama Smile

Sigurno vas je super slusati uzivo, blago austrijancima );

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Hehe, interesantne slike. Uh dobar vam je zenski vokal Mr. Green
Imenjace, vidim i liniju si malo doterao Wink

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

@ Jasmina
Nisam bio umoran, nego premoren do maksimuma (sto se i primecuje Smile )

@ m4rk0
Da se opkladimo da znam gde ti je tacno bio pogled na "zenskom vokalu" imas delic u mom avataru Mr. Green
A za liniju, sta da kazem, lagani rad Smile

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

@Mare
od kada si moderator, gadno si smrsao, odmori malo Smile hahh
Ali si se i prolepsao, moram da priznam.

Koju vrstu muziku svirate?

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Mare ::@ m4rk0
Da se opkladimo da znam gde ti je tacno bio pogled na "zenskom vokalu" imas delic u mom avataru Mr. Green

Pogodak iz prve Mr. Green

offline
  • Fej  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 1293

e brate, sladunjav si Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1060 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 972 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 9191vs, aleph_one, aramis s, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, Bo96, bojank, Borski1977, Botovac, Cirkon, Colt D, Demi87, dule10savic, dushan, Electron, Feller, Gitzherai, Hans Gajger, Ikica977, ivan979, Jovan1983, Kanader, Kapetan Hadok, karakaj, kib, kibihrchak, kybonacci, Lazur_01, Lieutenant, LostInSpaceandTime, Lucky 6, LUDI, Malahit, mat, mdp92, Medojed, Metanoja, Miki281, milenko crazy north, mist-mist, moldway, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nobutado, OKT, Paklenica, pein, Permaldar, ping15, PlayerOne, Ripanjac, Seeker, Semberija, Sevatar, Sevetar, shaja1, Spinosa, stalja, stegonosa, Stoilkovic, stokssone, TangoSix, The_new_Statesman, tm, vaci, Vanderx, vathra, VJ, Vlada78, Vozd0714, W123, Wehicle, XBMC, ZetaMan, Zoca, zubri, 787