Neke moje novije fotke [pile tetkino :P]

2

Neke moje novije fotke [pile tetkino :P]

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Nuper slike Peco, bas si se dosta promenio u poslednje vreme, naravno da bolje. Bar mi tako delujes.

SVITAC ::Može Peco .. ali pazi na dimenzije (150x120) Smile)

Ma i ne mora, gazda je gazda. Promenicemo standard i pravilnik. Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Jul 2005
  • Poruke: 724
  • Gde živiš: Novi Sad

E sad dame videle ste slike "glavnog baje" na forumu, šta čekate!? Very Happy

A veličina slike... Ako Gazda ne može da turi šta i kako hoće onda - mislim stvarno! Wink



offline
  • Pridružio: 24 Jan 2006
  • Poruke: 114
  • Gde živiš: pancevo

Sve tri slike su super.

A kao sto kaze taz_trippin da hoce da ti pozajmi kola pa ovom prilikom cu se i ja ponuditi a na tebi je da se odlucis???
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

Evo stavio sam ovu u avatar...

Nego, jel vidoste ovu sliku:

(klik za uvecanu, ja sam ovaj u plavom duksu)
Ovde sam kao pravi admin, gledam ko mi dira druzinu, osmatram, koga cu da premlatim ako mu ustanem Mr. Green

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

ko bre sme da se kaci sa glavnim adminom a? Mr. Green

ubica mekog srca Smile

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 1282
  • Gde živiš: Pa gde i do sada

slike su lepe, a tetkino pile malo i majka ti je lepa,ali ovi drugovi su bas pravi ala su ti ponudili kola evo ti od mene jedan,kad si gazda da se to i vidi onda
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

I ovde da se ponovim- lepa ti je mama Smile

offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 2138

Ijao, sve fina deca..., piju sokiće Mr. Green
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Jan 2006
  • Poruke: 114
  • Gde živiš: pancevo

Sto bi ljudi rekli druzina mala ali odabrana.

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2005
  • Poruke: 865
  • Gde živiš: my city, preko puta tri kaputa

Peca ::Evo stavio sam ovu u avatar...

Nego, jel vidoste ovu sliku:

(klik za uvecanu, ja sam ovaj u plavom duksu)
Ovde sam kao pravi admin, gledam ko mi dira druzinu, osmatram, koga cu da premlatim ako mu ustanem Mr. Green


jaka ti družina - sve kokakoličari :-) osim jednog crnog nikšićkog.

šalim se naravno, sve slike su super.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1236 korisnika na forumu :: 23 registrovanih, 1 sakriven i 1212 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Asteker, brandža84, Cicumile, cuvarkuca, dejan1972, Džekson, famoso, Jablan, koneks, kozhedub, nelezele, nenad81, nuki1234, pirke96, Pohovani_00, Pururin, RD84, superwhy, tamno.nebo, tomigun, ujke, Zastava