|
|
|
|
|
Poslao: 16 Maj 2006 16:16
|
offline
- moka-pa

- Građanin
- Pridružio: 24 Jan 2006
- Poruke: 114
- Gde živiš: pancevo
|
Sve tri slike su super.
A kao sto kaze taz_trippin da hoce da ti pozajmi kola pa ovom prilikom cu se i ja ponuditi a na tebi je da se odlucis???
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2006 01:26
|
offline
- Bane12

- Super građanin
- Pridružio: 11 Sep 2005
- Poruke: 1282
- Gde živiš: Pa gde i do sada
|
slike su lepe, a tetkino pile malo i majka ti je lepa,ali ovi drugovi su bas pravi ala su ti ponudili kola evo ti od mene jedan,kad si gazda da se to i vidi onda
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2006 12:59
|
offline
- DR

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Okt 2004
- Poruke: 5450
- Gde živiš: Beograd
|
I ovde da se ponovim- lepa ti je mama
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2006 13:26
|
offline
- Pridružio: 22 Nov 2004
- Poruke: 2138
|
Ijao, sve fina deca..., piju sokiće
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2006 15:41
|
offline
- Pridružio: 07 Maj 2005
- Poruke: 865
- Gde živiš: my city, preko puta tri kaputa
|
Peca ::Evo stavio sam ovu u avatar...
Nego, jel vidoste ovu sliku:
(klik za uvecanu, ja sam ovaj u plavom duksu)
Ovde sam kao pravi admin, gledam ko mi dira druzinu, osmatram, koga cu da premlatim ako mu ustanem
jaka ti družina - sve kokakoličari :-) osim jednog crnog nikšićkog.
šalim se naravno, sve slike su super.
|
|
|
|
|
|