ovako se parkira bicikli u Barseloni :)

2

ovako se parkira bicikli u Barseloni :)

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

normalno, tako je svuda u Evropi. Ja sam to isto video u Becu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7511 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 9 sakrivenih i 7422 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, A.R.Chafee.Jr., Arsenije, beki76, bobomicek, bojanM84, bojcistv, Borski1977, BrcakRS, celik, Clouseau, Comyymoc, cuvarkuca, darionis, DENIRO, Devil city 1989, djboj, Djole3621, drimer, ElGenius, Ercomero, EXIT78, Foxdie, Georgius, gregorxix, havoc995, iceburn, Ilija84, Ivica1102, Ivoo, jalos, jeen yuhs, jodzula, Kalem, kolle.the.kid, kori, kuntakinte, kybonacci, lanishtefm, Leteća Krofna, lima, LostInSpaceandTime, M74AB3, maksi007, mercedesamg, Mi lao shu, miki69, Milan A. Nikolic, Mldo, monomah, Mrav Obrad, nenad81, nikolapetkovic, Nole, novator, OgnjenMitric, OldKresoje, pfc74, pisac12, PITT, rodoljub, s0ne, sap, sasovsky, ShtagodShtagod, Sirius, Sićko, Smd, svnedelja, Tihi86, tmanda323, Troja, VJ, Vladoj, VNVK, vuk77, wulfy, Zastava, zokizemun, Zoran1959