Ko peva ovu pesmu...

Ko peva ovu pesmu...

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2008
  • Poruke: 36

Secam se nekada te nase mladosti i svih drugova i ljubavi suza nasih najdrazih... ovo su reci pesme, to sam jedino upamtio. Ako neko moze da mi kaze koja je ovo pesma..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2245 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 0 sakrivenih i 2239 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, Duck of Death, kaskadija, Komanca, Moldovan, stibium51