Pjesma iz reklame za Sony ericson

Pjesma iz reklame za Sony ericson

offline
  • boskic 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Mar 2008
  • Poruke: 9

Ko pjeva onu pjesmu iz reklame za Sony ericson w910i kada ga liže ona riba?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1030 korisnika na forumu :: 108 registrovanih, 4 sakrivenih i 918 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar89, avijacija, BaneM75, Bgorando, Blair, boban977, bojanM84, bojcistv, Burovnyak, Chainsaw, Cicumile, Cigi, Colt D, cvrle312, Dare, darkojovxp, Denaya, Despot Đurađ, Devil city 1989, dexteroza, Dimitrise93, Djota1, dmitarche, dnevnasoba, dolinalima, Dragacevac, Duh sa sekirom, dule10savic, Dzuki, ekipo26, ekser222, eulereix, Frunze, General63, Geodezist58, Georgius, goran.vvv, GORDI, Ikica977, ILGromovnik, JimmyNapoli, jodzula, Jozo74, Kalem, kaput21, kasikaz, kovinacc, kybonacci, mainstream, Makarid, maksi007, Manjane, marec, Marko Marković, marko308, markolopin, Medojed, MiGac, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, Milun24, Mirage 2000N, mirkoro, Mrav Obrad, MrG, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, Natuzzi, nikoladim, Orc, Permaldar, pirke96, precan, PrincipL, probisic, PuškeiPlavuše, radovanstojkov023, Redred, Remain, repac, RJ, Romibrat, rovac, ruma, S-G, sap, savuni, stalja, stegonosa, suton, taomaster, tomo2, Tribal, Tumansky, Tvrtko I, vazduh, Veless, Velički, vidra boy, VladaKG1980, vrgudinac, wulfy, zajcev1, zeka013, ZetaMan, zokilivac, |_MeD_|