Koliko komada

3

Koliko komada

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Brooooka. Zavode cerke i profesorke da bi dosli do boljih ocena. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • PoP  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 420
  • Gde živiš: Pozega

Isto iskustvo... Sad
A ti si Puky sve na posteno? Puskice i to... Smile



offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

HE HE ... to je bilo u moje vreme. Vidim da su sada neka nova vremena da se dodje do bolje ocene. Very Happy

offline
  • PoP  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 420
  • Gde živiš: Pozega

da da jesi vido kako ispade ja se zeni zahvalim za to sto mi je oci otvorila a oni odma svasta pomisle Twisted Evil

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

ja sam imao jako zgodnu razrednu, predavala mi je engleski, ali na zalost samo prve dve godine, posle magistrirala valjda i presla da radi u univerzitetu...
jako pozitivna i zgodna zena, zove se Sonja.

Mozda cita sve ovo, posto znam da ima net Wink

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

PoPe ... ja ne mislim nista lose. Samo kazem ... Very Happy

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Hm... kad prestanem da se plasim slike postavicu vam da vidite moj nastavni kadar Smile

offline
  • PoP  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 420
  • Gde živiš: Pozega

Puky pa naravno samo dzakamo... Smile Svi ste vi ovde pozitivci inace ne bih ni bio ovde.
-----------
Sto me podseti mogao bih i ja konacno da okacim svoju fotku...sutra cu...

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

PoP ::Puky pa naravno samo dzakamo... Smile Svi ste vi ovde pozitivci inace ne bih ni bio ovde.

"Life is a peace of shit when you look of it. Always look on the bright side of life".

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

LOOK OF IT??? valjda look AT it Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1030 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 3 sakrivenih i 984 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., abramac, bb929, Bbbggg1979, bigbear, BUDDAR70, celik, CHARLIE JA., crnogorac, d.arsenal321, Dioniss, dukajov, Gogi_avio, goxsys, GT, Ivoo, Jaxupa, Jeremiah, JOntra, Kobrim, kutija11, leopard83, milos97, nenad81, novator, Pilence, Plavi1, Pururin, radoznao, ruma, sasics, Savantije, Shinobi, styg, SympathyForTheDevil, Vlad000, Vlado82, voja64, vukajlo71, zlatkoa987, Zorge, 79693