Žreb za EP u odbojci naredne godine

Žreb za EP u odbojci naredne godine

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

EP: Srbija u grupi D
Muška seniorska reprezentacija Srbije igraće u D grupi, u Izmiru sa Italijom, Bugarskom i Češkom na 26. EP 2009. godine.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Uf, jako teška grupa..



offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Nije nam se mnogo posrećilo, ali moglo je i gore da prođe. Ovako ipak možemo da se probijemo dalje. Wink

offline
  • Pridružio: 12 Apr 2008
  • Poruke: 452

Preteska grupa ali ako igramo kvalitetno mozemo daleko da doguramo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1005 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 14 sakrivenih i 919 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., acatomic, airsuba, Apok, aramis s, ArmFPGA, Avalon015, blue, Bo96, boromir, Brankojle, cavatina, Chainsaw, Crazzer, DeerHunter, dejan1972, DonRumataEstorski, Dorcolac, Electron, eulereix, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, Hans Gajger, Helket, HogarStrashni, Ikica977, Ivanmateja, Josef, Kajzer Soze, kalens021, kikisp, knutveliki, lcc, mainstream, MarkoMarkovic86, mat, mercedesamg, miki kv, Milometer, MiroslavD, mm1811, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nuke92, OldKresoje, oldtimer, Pero, Petarvu, Piani Jazzer, proka89, rakivan, Remain, Robin, sasics, Semberija, Sinduk, skok, skvara, ss10, stegonosa, Tas011, Trpe Grozni, TRZH92, Tvrtko I, Vlada78, xAlex2, XBMC, Zastava, zoran77, Zrcalo