Slupan Bugatti Veyron

2

Slupan Bugatti Veyron

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

A zamisli da vidiš uživo kako ga lupaju. Tačno da seneš na trotoar i da plačeš. Smile
Ne verujem da ima popravke za njega.. Možda bi moj majstor Velja mogao da "zbudži" nešto.. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Jan 2006
  • Poruke: 64

Stane ::Najskuplji i najnabildovaniji auto u "serijskoj" (il skoro serijskoj, 300 komada) proizvodnji. Cijena prava sitnica milijun dolaral... danas

čini mi se da je mnogo skuplji ovaj drugi bugatti [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ali i malko stariji Mr. Green



offline
  • Pridružio: 07 Maj 2005
  • Poruke: 865
  • Gde živiš: my city, preko puta tri kaputa

da, "malo" stariji i "malo" elegantniji.

na kablovskoj često emituju emisije o sajmovima gde se dovoze stari raritetni automobili.
milsim da je jedan od najskupljih preko 20 miliona dolara.

veliki kolekcionar je onaj američki voditelj Leno - onaj sa izraženom bradom.

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

Ture true ti stari su neuporedivo skuplji (i elegantniji) al drugo je to... to se i ne isteruje na ulicu... greh je i ptica da se pokaki na njega

offline
  • Miloš Igrutinović
  • Student Arhitekture
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 248
  • Gde živiš: Niš

Mala ispravka najskuplji auto je izradjen u Rolls Roysu inace prvi model "Silver Ghost" i osiguran je na nekih 40 mil. funt valjda. U vlasnistvu je fabrike i ne verujem da ce ikad iko da ga kupi ali za sve postoji prvi put. Da bi ga kupio mora prvo da otkupi polisu pa tek onda pare na sunce i ne verujem da bi se pogadjali za cenu ko mi....

slikica:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i jos nesto o lepotanu od stotinjak leta:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 15 Avg 2006
  • Poruke: 2381
  • Gde živiš: Trenutno nigde...

Namam reci! Lep autmobil!

offline
  • Pridružio: 06 Jan 2006
  • Poruke: 64

džej leno [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

igrutine ok za cenu, ali atlantic je savršenstvo što se tiče dizajna Zaljubljen

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2005
  • Poruke: 299
  • Gde živiš: ns

ma bez brige,bio je osiguran i to kasko Wink

offline
  • Pridružio: 13 Dec 2005
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Teslic

Kakav autic, nema sta, samo eto dokaza sta se desi kad nekom "seljacini" das volan u ruke. Mada ja vise volim ferarija,no i ovaj auto je aaaa..........

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2006
  • Poruke: 1514
  • Gde živiš: Singidunum

Ne mora znaciti da je seljacina ako je slupao auto, to se svakom moze desiti, ko zna sta se desilo tu zaista...jedino sto se takav auto u sustini i ne kupuje bas za voznju koliko za kolekciju...pogotovo ne za voznju po kisi

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 821 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 6 sakrivenih i 738 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aco_GM, Andrija357, Asparagus, Asteker, Avalon015, awathorn, bb929, Belac91, bojank, BWG, cemix, Chainsaw, CHARLIE JA., cuvarkuca, Dannyboy, darkojbn, Despot1, Djokislav, dolinalima, Dolinc, DragoslavS, drimer, dule10savic, dzoni19, Electron, Feller, goran.vvv, Goran_, Haris, Istman, Jaz, Jeremiah, kaskadija, Kole1975, konstruktor, Krusarac, kybonacci, Laki Topalovic, Leonov, Marko Marković, mercedesamg, milanpetkovicv, milenko crazy north, Moldovan, Mrav Obrad, pablojepao, panzerwaffe, PoolbegD02, precan, procesor, Pururin, radza1, RAKITNICA, rakivan, Remain, repac, RiV, S-G, samsung, sap, Sarmat, shadower78, skok, skvara, SlaKoj, Spreewerk, Srle993, Tafocus, tanakadzo, Tvrtko I, Velizar Laro, veljko82, vidra boy, Vlad000, x011, XBMC, yiyi