Akva-park u Beogradu

Akva-park u Beogradu

offline
  • life  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Feb 2006
  • Poruke: 1307

Cula sam da ove godine treba da se otvori akva-park.Zna li neko nesto o tome.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Maj 2006
  • Poruke: 36

Da akva-park se ovara na Novom BG imace 11 bazena,tobogana i za najhrabrije skakaonicu najvislju u evropi,jedan od vlasnika je i Zarko Paspalj



offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

postoji vec tema o tome

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1001 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 1 sakriven i 991 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bojank, cikadeda, Citalac, Ivan Gajic, Komanca, Motocar, Mzee, nixos, Vanderx