Diskovi,kako ih cuvate

4

Diskovi,kako ih cuvate

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2008
  • Poruke: 2

diskove od vaznosti cuvam iskljucivo u kutijama za njih, torbice izbegavam !



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Nov 2008
  • Poruke: 17

Instalacije, vazne programe i poneke sitne igre (tako zovem one silne Reflexive Arcade, Game House ili sta vec igrice), cesto nosim sa sobom tako da je to u torbici. Redovne igre su u plasticnim onim drzacima, u kutijama, muzika takodje. Za filmove (divx) imam cipelarnik u kome stoje u kutijama, serije su mi uglavnom na stapovima, a DVD takodje u kutijama, ali na polici za TV... Mislim da je to to... Smile



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1318 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 9 sakrivenih i 1234 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksandarV, Apok, bigbear, bigvlada, bokisha253, Bubimir, C-Gun, Chainsaw, Citalac, coaa, curiosity, cvrle312, DaliborVukadinovic, dejan1972, Deki Duga Devetka, Despot1, djonsule, Duce, dule10savic, Džekson, Electron, Georgius, IpMan, JohnDoe, Kalem, Komanca, Korle, Kozi-RS, Krusarac, Lotus, MaRtInsrbija1993, MaschinenPistole, mačković, mercedesamg, Metanoja, Milan 84, milenko crazy north, mladen.zovko, moldway, monomah, Mrav Obrad, MrNo, Naj-Turs, Nemanja Opalić, nikolapetkovic, nnovakis, Oscar, ozzy, pajkan, panzerwaffe, pein, Piani Jazzer, Ray1973, Robin, Semberija, shadower78, Shinobi, skok, sslay, stalja, StankoVrankovic, stingD, t.e.m.p.l.a.r., tomo2, Tumansky, Tvrtko I, ujke, vaci, Vanderx, Vojkan Petrovic, vrgudinac, xAlex2, Zorge, |_MeD_|, 787