|
Poslao: 28 Nov 2004 06:21
|
offline
- offman

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2003
- Poruke: 3525
|
Sada bi trebalo upotrebu takvih tableta zakonski kažnjavati troduplo težim mjerama, pri čemu bi otkrivanje da je ovo sredstvo upotrijebljeno nosilu znatno veću štetu nego li nekorišćenje.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Nov 2004 07:04
|
offline
- Momcilo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Feb 2004
- Poruke: 2510
|
Samo je pitanje kako dokazati da je koristio tablete.
Nesto sam sumnjicav po pitanju dejstva ovih tableta... Videcemo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Nov 2004 07:14
|
offline
- offman

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2003
- Poruke: 3525
|
Pa, ako je neko evidentno pijan (sumnjiv) može se uporediti rezultat sa balona i analize krvi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Nov 2004 11:57
|
offline
- Pridružio: 28 Sep 2003
- Poruke: 1081
- Gde živiš: Where to one has lived before
|
@offman
A kako mislis da zabrane? Te tablete su registrovane kao konduktorski proizvod, a uvoznici imaju sve papire.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Nov 2004 12:01
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
@offman
Ima ljudi kojima balon pokazuje 0,00 a zna se da su popili i tek nakon analize krvi se moze videti koliko je popio. Na nekima balon jednostavnop ne radi. Bas sam pre neki dan citao kako je covek naduvao 4,5 (nemoguce) i onda su ispitali aparat i uspostavilo se da rad. Kada su coveku izvadili krv imao je oko 1 promil alkohola. Sve zavisi od organizma. Znam momke koji znaju kako se duva u balon. Znaci milicajac ga zaustavi i on ne moze da izadje iz kola nego ga policajac iznese i stavi da sedi na haubi, da mu balon on naduva 0,2
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Nov 2004 12:04
|
offline
- Leggy

- The King
- Pridružio: 18 Dec 2003
- Poruke: 7953
- Gde živiš: Graceland
|
Zar ne postoji nesto sto se zove "subjektivna procena" policajca? Zar to nije skoro uvedeno?
Inace, znate li kako "radi" antipolicaj?
Ukratko: ima, izmedju ostalog, puuuno eukaliptusa koji izaziva isparavanje iz pluca i isteruje neprijatan zadah.
Ako zelite, saznacu najtacnije kako radi, pa cu da postujem.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Nov 2004 13:20
|
offline
- Stane
- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2004
- Poruke: 3590
- Gde živiš: Niš
|
Aj bas potrazi je je meni ipak malo sumnjivo da to ba stako efikasno radi... jer nabrojani sastojci nisu nista novo... mislim to ide manje vise u sve mentol bombone, zvake i slicno...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Nov 2004 14:46
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
Pa ako ogromna kolicina eukaliptusa isteruje zadah alkohola skoro da ga skine na nulu, znaci da obicne orbit zvake od eukaliptusa bar malo moraju da skinu procenat alkohola? Tako bi bilo logicno.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Dec 2004 12:45
|
offline
- Leggy

- The King
- Pridružio: 18 Dec 2003
- Poruke: 7953
- Gde živiš: Graceland
|
Ovako: eukaliptus zaista povecava napon pare u plucima i izbacuje alkohol... Prema tome, orbit eukaliptus bi trebalo da ima isti efekat.
E sad za orbit ne znam, ali moj otac je probao da vidi dejstvo antipolicaja:
Podigao je sebi nivo alkohola na 0.67 (uz pomoc alkohola i cigareta koje dosta dizu nivo), uzeo je antipolicaj i spalo je na 0.32 promila!
Pa sad vidite
|
|
|
|
|
|