Kako izgleda vas desktop ?

386

Kako izgleda vas desktop ?

offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

Novoinstalirani Slackware 13.37 Xfce 4.6.2

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Mar 2009
  • Poruke: 42

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

na12 ::

Koji panel je na dnu? Wink

offline
  • Pridružio: 03 Mar 2009
  • Poruke: 42

bocke ::na12 ::

Koji panel je na dnu? Wink


AWN Smile

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Lepo si ga skockao. Wink

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

stavio sam feMsi ikonice na dwm bar pa reko da podelim to sa vama:

offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

djura-san ::stavio sam feMsi ikonice na dwm bar pa reko da podelim to sa vama:


Jesi legenda. Ziveli
Aj baci mi tu scriptu "uslikaj se" za screen na PP ako ti nije problem.

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

@Djura

Pa `de su ti te ikonice? Mr. Green

Koliko god tvoje desktope smatrao suludim u isto vreme se divim tvom entuzijazmu i znanju. Wink

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

Ovi linuksasi dnevno podizu po minimu 3 distroa...UBER GEEK

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

@rapha
Eh, pokušavam da naložim narod da konice mogu biti super u xpm formatu Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1206 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 9 sakrivenih i 1125 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, AleksSE, baltazarxx, Belac91, berste23, Bgd123, bladesu, Bobrock1, bojcistv, bunker, Chainsaw, darkojbn, Darth Malak, deLacy, Dixtrix, djonsule, drimer, Drugsparrow, dule10savic, DuškoMraz, Fructo, Georgius, GH69, ivan_8282, jaeger, jalos, jeen yuhs, jodzula, Joint Chief, Kalem, Koplje, Linda, ljuba.b, m94j, Marko00, Mi lao shu, Miki 24pbr, mikoyan21, milos.cbr, milos97, mist-mist, Mićko, mocnijogurt, Moldovan, Natuzzi, nuke92, oblivion, Paklenica, Panter, Parker, Petjan, Piani Jazzer, Prometeus, raketaš, raptorsi, SamoGledam, Sarmat, Semberija, Sharpshooter, Singidunumac, Sky diver 29, stalja, stegonosa, Stoilkovic, v82, vathra, voja64, vpetrovic, Walter Kurtz, wulfy, x9, zaoka