Kako izgleda vas desktop ?

487

Kako izgleda vas desktop ?

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Manjaro Linux Openbox 32x
Na starom racunaru
RAM: 512mb DDR1
Procesor: 1.22 MHz AMD Althon 2000xp (cini mi se, mozda negde gresim)
Graficka: 128 mb


Koliko resursa (ne)trosi sam sistem:


+dock+SeaMonkey




p.s. Zna li neko kako da nastelujem sat? Mr. Green

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • dekao  Male
  • Moderator foruma
  • Dejan Trajković
  • Realist painter
  • Pridružio: 06 Apr 2006
  • Poruke: 3645
  • Gde živiš: Somewhere in time

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

@dekao: Ubuntaste boje + MATE + dobra muzika. Ali ne mogu da provalim koji je distro u pitanju? Mint? Arch?

offline
  • dekao  Male
  • Moderator foruma
  • Dejan Trajković
  • Realist painter
  • Pridružio: 06 Apr 2006
  • Poruke: 3645
  • Gde živiš: Somewhere in time

bocke ::@dekao: Ubuntaste boje + MATE + dobra muzika. Ali ne mogu da provalim koji je distro u pitanju? Mint? Arch?

Mint. Odavno se kanim da instaliram Arch ali jedno me mrzi da podešavam sve peške, a drugo sve manje vremena se ima za takve ekskurzije. Možda bude zimus i Arch.

offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

Evo ga Ubuntu, 12.04 LTS, ali me MATE bas podseca na staru skolu Ubuntua



evo i ostalih instaliranih okruzenja

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco



offline
  • Pridružio: 02 Sep 2013
  • Poruke: 496

evo i ja jedan windows Very Happy


offline
  • Pridružio: 14 Feb 2011
  • Poruke: 941

I jedan 8.1 u jesenjim bojama Smile



+ Wallpaper

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

ifix ::Smile
I nije ti neka fora, maznuo su Dušanovu ideju:

Dusan.cz ::Smile


Razz

offline
  • 100%Milanista
  • Information Technology
  • Pridružio: 23 Avg 2008
  • Poruke: 2635
  • Gde živiš: Milan, Italy

Nijesam odavno, evo i mog desktop-a. Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1302 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 7 sakrivenih i 1204 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aca018, Apok, b_z_b, Badja, bato_banjaluka, bestguarder, Betty25, Boris.A, Bosnjo, bufanje, cemix, Cicumile, cikadeda, Czrweni, dejankm, Denaya, Dimitrije Paunovic, Dimitrise93, dinamik, Dixtrix, djile1, Djokislav, dmrdc, Dogma21, Dorcolac, dragoljub11987, DragoslavS, dusan.l, Dusko_Dugousko, Faki-Valjevo, Flanker-G, Georgius, goran.vvv, Great White, gregorxix, Hans Gajger, HrcAk47, hyla, istina, Ivoo, Jester, Jomini, Jozo74, K2, kikisp, Lance Guest, leopard83, leptirleptir, luka35, lukac, M74AB3, medaTT, mercedesamg, mgolub, Mickey12345, Miki281, mikrimaus, milivoje_vatrogasac, miljannis, MiloradKomadic, mix1, neutrino, ostoja, Otto Grunf, PlayerOne, PoolbegD02, repac, Ripanjac, Samo gledam, Sarmat, sasics, shiro, Simonsen23, Smiljkovich, stegonosa, Tafocus, TRAVUNIJA, Tumansky, Tvrtko I, vlada035, Vlada1389, wolf431, Woya, Wrangler, zivojin32, ZlatniRez, zlaya011, zombicar153, zule2, Žrnov