Learn to draw graffiti !?

Learn to draw graffiti !?

offline
  • Pridružio: 21 Nov 2004
  • Poruke: 280
  • Gde živiš: Vranje

moze li neki link ... Wink
naucite da crtate grafite .
ili vec nacrtana slova pa da samo skidam odatle !?
thnx unapred



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Pogledaj ovde:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

I jos da dodam...graffiti neces nauciti sa neta sigurno, bolje uzmi papir i olovku pa crtaj skice...prvo kopiraj neke druge pa vremenom izgradis svoj stil, pa onda udri na zidove...



offline
  • Pridružio: 14 Avg 2005
  • Poruke: 342

ruff_ryder ::prvo kopiraj neke druge pa vremenom izgradis svoj stil, pa onda udri na zidove...
Da ga ne razumes pogresno, cekic i dleto ne dolaze u obzir Mr. Green

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Uzmi svesku pa polako crtaj crtaj.U pocetku neces da imas nikakvu pretstavu ali ce ispiracija da ti dodje kao sto je meni dosla.GARANT.
JA sam na nasoj gimnaziji uradio x grafita.

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Vlada ::JA sam na nasoj gimnaziji uradio x grafita.

Daj slike da vidim(o).

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2005
  • Poruke: 210
  • Gde živiš: Beograd

Jel ima neki nas sajt....?

Dopuna: 18 Dec 2005 1:23

Aha tek sam sad video....
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

BGillegal je inace jedan od najpoznatijih crew-a sto se tice graffiti-a, ako niste znali.

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

samo da ih slikam i ce da stavim

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2005
  • Poruke: 210
  • Gde živiš: Beograd

@ruff_ryder - Sada znamo... Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2915 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 14 sakrivenih i 2822 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Apok, Arhiv, Aristotle2002, Baždaranac, Bojan198527, boracbl1389, branko7, brufen, bunker, CHARLIE JA., Cirkon, Colt D, crnogorac, cuvarkuca, Cvijo_ue, cyprus, darcaud, Dimitrise93, DragoslavS, DS01, Džekson, feanor, Feller, Hans Gajger, ivica976, Ivoo, kaput21, Kobrim, kolateralnasteta, komenski, LostInSpaceandTime, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, Mercury, milanpb, Miler88, minke, misaru, mnn2, mrgud2025, nenooo, nikolabb, nixos, novator, Otto Grunf, picknick, Piicoki, rajkoplje, rakivan, raso76, repac, Robin, rodoljub, S-G, SirOliver, Smiljke, Smiljkovich, Sonic, spalev, starlights, stegonosa, tecataki, TheDictator, Titan, Ugljesa99, v82, vensla, vidra boy, vladom6, VP6919, Walkers, xAlex2, XBMC, zmajbre, Zorge