Mortal Kombat: igra ili film?

2

Mortal Kombat: igra ili film?

offline
  • Pridružio: 29 Apr 2005
  • Poruke: 515
  • Gde živiš: Beocin

OK. Muzika je stvarno gotivna i iskreno, svidja mi se najvise ona uvodna spica. A vama? Koja vam se muzicka numera iz filma najvise svidja?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

ona prva kad pocinje film i gori vatra
i od sub zero nije losa



offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Hypnotic House-Mortal Kombat je ona muzika sa uvodne i zavrshne shpice...i takodje odlichna numera je i ona Control od Tracy Lords kad se Reptil pojavi

offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

evo sinoc sam gledao film i onako neke foru su dobre
ali su dobre one dve devojke ona plavusa Sonja i ona prinzesa sa k kira...
k,..k, kina,kinez,kokos,krastavac,..kragujevac..
ma neznam kako se zove:(

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Krastavac... Kragujevac... LOL, lood si!

Ni ja ne mogu da se setim kako se zove... Kiriku? Kikiriki? Smile

U igri sam uglavnom igrao sa Liu Kangom ili Sub Zerom... Ali posle filma, samo sa princezom cijeg doticnog imena pokusavamo da se setimo Smile

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ta kraljica se zove Dickon Mr. Green

offline
  • Pridružio: 29 Apr 2005
  • Poruke: 515
  • Gde živiš: Beocin

Cuvena Kitana. Onda tu si i Milena, Sindel, Sonja, a za izbirljivije je svakako Shiva Smile

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

Totalna nebuloza od igre ... kao i sve igre na tu foru

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

uf fenomenalne stvari... Mislim svidja mi se ona igra (mislim deo) gde mozes da bacas ono kamenje sa poda na suparnike... Inace film svi delovi... I ne mogu da se odlucim: I film i igra su super...

m.p. Uf bre konstantine kako ti ovo pade na pamet... Da nas malo mucis Twisted Evil ... ?

offline
  • Pridružio: 29 Apr 2005
  • Poruke: 515
  • Gde živiš: Beocin

Za jos malo mucenja: ko vam je omiljeni lik a ko vas najvise nervira?
Mene uzasno nervira onaj Nightwolf! Samo se kur*i sa mocima a nije cak ni pravi indijanac. Razmetljivi, hvalisavi, blebetalo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1370 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 13 sakrivenih i 1280 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alberto, aleph_one, Arhiv, avijacija, Bo96, bobor, Bobrock1, bojan313, bolimejoli, bufanje, Citalac, crnogorac, cvrle312, darcaud, Djokislav, DonRumataEstorski, drimer, dusanobr, Džekson, galico, Gogi_avio, HogarStrashni, iceburn, Imperator_Aleksandr_lll, Iskander, Jeremiah, jodzula, kaput21, king011, komenski, kovinacc, lindr, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, madza, MarijaC84, Marko Marković, markolopin, MaschinenPistole, mačković, mercedesamg, mikrimaus, Miler88, mkukoleca, Mrav Obrad, mrdaak, mrgud2025, Nepopravljivi, Oscar, Parker, perpetubile, porticco, precan, proka89, Pv123, raster12, Ray1973, rodoljub, rovac, shiro, shota91, SirOliver, Spinosa, superwhy, suton, Tastatura ratnik, tecataki, tomigun, vidra boy, Volfero, vukajlo71, Walkers, x011, Zoran1959, Zorge, 79693