OKUPLJANJE !!! Novembar, Beograd 7i novembar

9

OKUPLJANJE !!! Novembar, Beograd 7i novembar

biraj datum coporativnog okupljanja ;)

  • subota, 6ti novembar
    40% [6]
  • nedelja, 7i novembar
    60% [9]
  • Ukupno glasova : 15
offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

@Vodolija

Ok ali da vidimo slike frizure ok Smile

@Gamzzy

Aj cucemo se oko tog paketa, kada polazite?

NARODE NE ZABORAVITE FOTOAPARATE



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Ok ako bude sve u redu, stavicu slike.U pitanju je pundja.
Necem vise offtopic...jedva cekam vase slike Smile



offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Fotoaparati se podrazumevaju Wink

offline
  • Marko Šolajić
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 987
  • Gde živiš: Novi Sad

A mozda i video kamere... Wink

@Gamzzy
Kada vi planirate da krenete?

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

@Dexter
NE SE*I USPECES KAMERU
JEEEEEEEEEEEE Very Happy Very Happy Very Happy

offline
  • Pridružio: 02 Maj 2003
  • Poruke: 430
  • Gde živiš: NBG

Лепо се проведите, будите добри и тако то.

Ја бих вам се радо придружио али морам у понедељак рано изјутра да будем у болници Sad

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Ja nemerem, u Kninu sam ceo vikend ! Sorry

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

A za oko koliko sati se sve to planira?

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 463
  • Gde živiš: Beograd

pa....eto super pitanja
nemam pojma
kad god?
oko rucka....ako neko ima plan onda naravno odmah posle...
ujutru....samo posle 11
any ideas?


dobrodosli kad god....

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Oko 12-13h recimo??

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 687 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 8 sakrivenih i 607 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, alternator, Apok, Atomski čoban, bbrasnjo3, Ben Roj, Bobrock1, Bojan198527, boxbole, Cicumile, Ciri1994, DeerHunter, dekan.m, Der Rote Baron, Desmond, Doc, dok80, DonRumataEstorski, eagle.rs, Glavonja049, Gogi_avio, Hans Gajger, Imperator_Aleksandr_lll, ivran064, Jelly4183, JOntra, kibihrchak, king111, KizJ, Kole1975, komenski, LostInSpaceandTime, lucianovercetti, MadMike, Marko Marković, mean_machine, Mihailo Gazdić, mikrimaus, Milometer, MK10, mladen.zovko, nemkea71, Nikoletina Bursac, nixos, Novakomp, nuke92, OgnjenMitric, Oscar, Pero, Pururin, Ray1973, RD84, repac, Romibrat, sekretar, Shilok, Shinobi, skvara, sony771, stagezin, t.e.m.p.l.a.r., Tanjagre, tritonus, US_Rank_0, Username1000, Valter071, vathra, Vlad000, Volfero, Zastava, zeka013, Zmaj Tolak