Prestaju da vaze kartice Ferijalnog saveza

Prestaju da vaze kartice Ferijalnog saveza

offline
  • Pridružio: 17 Okt 2007
  • Poruke: 179

Pa ljudi ako cesto putujete nasim zeleznicam verovatno znate koliko su vam
novaca ustedele ove kartice,ali izgleda da je tome dosao kraj,od 1 februara prestaju da vaze,pa tako umesto pola placacete punu cenu karte,osim ako nemate neku drugu mogucnost za popust,ako neki pronadjete javite i nama ostalima!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2273 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 3 sakrivenih i 2262 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: jalos, mrgud2025, ping15, Saša31LPB, simazr, Sićko, Slingshot, Zastava