|
Poslao: 24 Dec 2004 01:52
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
Hteo bih da kupim Wireless PCMCIA karticu ali ne mogu da nadjem kartice koje poseduju izlaz za prikljucivanje externe antene, znaci SMA konektor. Ako neko zna neke modele sa takvim izlazom neka se javi
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 24 Dec 2004 07:06
|
offline
- Pridružio: 01 Maj 2003
- Poruke: 219
- Gde živiš: Subotica
|
Pravim ja ali trenutno nema gotovih, bice verovatno od nedelje. Model je D-Link DWL 650+
Nemam sliku D-Linka, ali izvod je isto odradjen kao na ovoj MSI
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Dec 2004 07:16
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
Mislis da se odlemi integrisana antena i zalemi sma konektor?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Dec 2004 10:45
|
offline
- Pridružio: 01 Maj 2003
- Poruke: 219
- Gde živiš: Subotica
|
Izvod treba napraviti na odredjenom mestu na stampanoj ploci, sto se od modela do modela razlikuje. Neki modeli imaju tri integrisane antene na ploci. Koliko sam iz tvog prvog posta shvatio ti bi da kupis takvu wireless karticu, a ako zelis sam da je pravis imas na netu objasnjenja kako se pravi izvod za externu antenu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jan 2005 10:00
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
Kupio sam Orinoco Gold sa MMCX konektorom za externu antenu i ne mogu da se pohvalim da sam zadovoljan. Izlazna snaga kartice je 30mW(15dB).
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jan 2005 22:48
|
offline
- Pridružio: 01 Maj 2003
- Poruke: 219
- Gde živiš: Subotica
|
Neznam sta da ti kazem, ja sam sa ovim d-linkovim prezadovoljan.
Ako budes dolazio do subotice javi se, pa mozes da vidis kako radi.
joker @ suonline.net
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jun 2005 16:33
|
offline
- bigboss
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 25 Jun 2005
- Poruke: 19
|
Ako te zanima PCMCIA kartica sa montazom externe antene mozes naci
saneo sl-2511cd plus ext2(f200)
sa 200mW i mogu ti reci da radi jako dobro (iz iskustva ) jako je osetljiva iz prakse ti govorim cak ispod -90
evo ti i link
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|