Vrućina ili hladnoća?

2

Vrućina ili hladnoća?

Šta teže podnosite vrućinu ili hladnoću?

  • Vrućinu
    43% [28]
  • Hladnoću
    56% [36]
  • Ukupno glasova : 64
offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

teze podnosim zimu Smile nevolim da se natrontavam sa garderom zato je leti uvek opusteno Very Happy obozavam kad je vrucina ustanem iz kreveta spremim se i zapalim na bazen



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

da li vazi da muskarci vise vole hladnije vreme, a devojke toplije? meni se cini da je tako...



offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 2138

Kada je zima, lako se ugreješ, ušuškaš, založiš. A leti teštko se rashladiti Sad

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

Moji razlozi zasto sam se opredelio za vrucinu:

Ne curi mi nos i retko sam bolestan
Lak sam kao pero,nemam jakne od sto kila na sebi
Mogu da se vozikam biciklom i motorom.

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

ja sam zimogrozljiv.....
teze podnosim hladnocu...
osim kad ima nekog da me zgreje Very Happy

offline
  • Lola 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Apr 2005
  • Poruke: 13
  • Gde živiš: Beograd

Uvek i uvek bih se opredelila za vrucinu, ma idi bre kad ti se hladnoca uvuce sav si ko kreten ukocen, siv, nikakav, ljudi ipak kad je toplije sve je toplije, hocu reci lepse, prijatnije..

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

Zaboravio sam jos nesto vazno,devojke u suknjicama :-)

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2003
  • Poruke: 1978
  • Gde živiš: na preseku Vremena i Vechnosti

Lonely Eagle ::Moji razlozi zasto sam se opredelio za vrucinu:

Ne curi mi nos i retko sam bolestan
Lak sam kao pero,nemam jakne od sto kila na sebi
Mogu da se vozikam biciklom i motorom.



Pitanje je bilo shta tezhe podnosite... ako si se opredelio za vrucinu, znachi da je tezhe podnosis, znachi da je ne volis, je l'te, a iz tvog post-a bih rekla da je bash volEs, je l' da? Smile


Hmmm... i ja vishe volim leto, lepe sunchane dane, toplo, milina, "retko bolesna, a laka kao pero..." Very Happy Vishe volim da mi je vrucce, nego hladno... Pa ipak, u skorije vreme su letnje vrucine chesto gotovo nepodnoshljive (narochito u busu...), a i zimska svezhina zna da prija, sve zavisi kakav je dan... Uf... Ma, radije bih da se istopim nego da se pretvorim u kockicu leda. "Uaa!" za mraz.

(Dosta je bilo zime, jedva chekam leeetoooo... Very Happy )

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2005
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: BACKA TOPOLA :)

Leto je zakon ja mrzim zimu!!! Meni kad je vruce ukljucim klimu i meni je super napolju 40stepeno a kod mene 20 stepeni Smile ili odem na jezero da se kupam jedino je zajebano kad idem u teretanu 3 kile znoja:)

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2004
  • Poruke: 135
  • Gde živiš: Novi Sad

Kad je hladno, lepo uzmes pa se obuces kao covek... a kad je toplo, ponekad te ne bi rashladilo ni da ogulis kozu sa ledja... prema tome, definitivno teze podnosim vrucinu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 882 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 5 sakrivenih i 778 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Automaticar, Bivan, Blair, bobor, Bobrock1, bojan313, Bosnjo, brandža84, BSD, bunker, Czrweni, Darth Malak, DavidA, djonsule, DJUNTA, Draganeli, DragoslavS, DS01, dulleo, Dzuki, EVIDENTICAR, Foxdie, Giskard, goran.vvv, Gradjanin, GveX, Haris, HawX, hyla, Ilija84, Incognito, Istman, ivan979, ivan_8282, jalos, Jeremiah, Jester, Jozo74, Kapetan Hadok, kib, koom0001, kreker, leopard83, leptirleptir, Litostroton, ludvig 78, lukac, M74AB3, medaTT, Medojed, MiroslavD, Moldovan, monomah, mrvica78, Ndsk, Nemanja.M, nenomir, nenooo, Nepopravljivi, nerislav2025, niksa517, nixos, obsc, Orc, Otto Grunf, pein, ping15, Polifon, PoolbegD02, probisic, procesor, Radula, raster12, Ray1973, repac, Robin, S-lash, sabros, sasics, scimitar19, shadower78, shiro, Sone01, tecataki, tomo2, Tribal, tritonus, trutcina, Uros Cuore Sportivo, vathra, vrgudinac, yufighter, zlaya011, Zrcalo, zule2, Đurđevdan, 79693, 800077