MyCity hub na dc++

5

MyCity hub na dc++

Da li ste za otvaranje?

  • da
    84% [32]
  • ne
    15% [6]
  • Ukupno glasova : 38
offline
  • Pridružio: 31 Jul 2005
  • Poruke: 238
  • Gde živiš: Bogatic

A hard koliki ?????? posto sam sad na 64k od 256 me deli samo veca predpata i nista vise a raspolozen sam za to stalno stojim na raspolaganju . Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ali mora biti online 24/7, taj server na kome se hostuje HUB.



offline
  • Pridružio: 31 Jul 2005
  • Poruke: 238
  • Gde živiš: Bogatic

mislis 24 casa ili nesto drugo .Inace moj racunar se gasi samo kad nestane struje ili padne sistem ali ovo drugo brzo resim .

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

onda bi bilo super da se to sredi ovih dana

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Da, mislio sam 24 casa/7 dana u nedelji da bude uptime. BTW: ne znam koliko je pouzdano da dizes hub, a hostujes se na Gromnetu Bebee Dol. Ali podrzavam te u svakom slucaju.

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

pa ajde da probamo ako neide trazicemo drugog hosta

offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

LoLz...Gromnet i HUP Mr. Green Very Happy
Ali ipak vredi probati Wink

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

zar Torrent nije bolja ideja ako već hoćemo nešto da šerujemo?

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

iskreno ja ga nikad nisam koristila ...mislila sam da je dc najlaksa varijanta Sad

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

p2p programs, unite your self Very Happy.
A sto ne bi koristili sve p2p programe?
Znam, bilo bi malo previse. Odlucite se za jedan da da dizemo taj svr vec jednom Smile.
(zasto sam instalirao dc++? Smile)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 945 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 12 sakrivenih i 840 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 6footboy, A.R.Chafee.Jr., ajo baba, Aleksa 3215, Andrija357, aramis s, arsa, Asparagus, Bbbggg1979, BlackTower, Bodin86, boj.an, bojanM84, bojcistv, BWG, coaaco, cole77, dekan.m, Duh sa sekirom, Dzambas, Dzigy, Electron, elenemste, geo.dule, Giskard, Hitri, HogarStrashni, ILGromovnik, Imperator_Aleksandr_lll, jarovitt, Jeremiah, Jonbonjovi, JOntra, Kajzer Soze, KizJ, Kruger, kuntakinte, Kurgan, ladro, Lepi Jova, Linda, LostInSpaceandTime, lucianovercetti, MagicniHerpes, Marko Marković, MaRtInsrbija1993, mercedesamg, Metanoja, mikrimaus, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, Mirage 2000N, Mitch22, Mrav Obrad, nemkea71, Nikola9223, nixos, Orc, ozzy, Panter, panzerwaffe, Petar25, precan, repac, Samo gledam, samsung, sekretar, Semberija, Sharpshooter, shlauf, Smiljkovich, Sone0883, Spinosa, stegonosa, Tila Painen, tmanda323, travisrise, trutcina, Tvrtko I, Ulzana, Vanderx, VBoss, Velibor Radoja, vensla, Vladimir90, vojnik švejk, XBMC, Zastava, zeka013, Zrcalo, 787