MyCity hub na dc++

6

MyCity hub na dc++

Da li ste za otvaranje?

  • da
    84% [32]
  • ne
    15% [6]
  • Ukupno glasova : 38
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Paaa, podigli bi i danas da imamo ko ce da nas hostuje Bebee Dol Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

Gromnet Razz - Bogatic .
Nebih se ja oslanjao na tu relaciju Razz
Gromnet cesto puca i pravi probleme.



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

bombas78 koristi Windows treba naci koji je dobar DC++ hub za windows pa nek covek instalira, pa da probamo par dana da vidimo kako bi to islo, ako ne bude valjao link trazicemo drugog hosta Smile

offline
  • Pridružio: 14 Nov 2003
  • Poruke: 325

Bojan ::Ne koristim ni ja ali sam ZA jer bi time prosirili nase carstvo Wink

I ja se slažem u reč !

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

@ Marko

Mogu ja da hostujem, ali nemojte da se zalite kako je sporo i kako nekada nece da radi Very Happy

Evo nekih servera za DC++, ali mislim da ste vi mislili na one u FREE varijanti Smile

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

Evo program [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] pa nek instalira ko god je host (pod uslovom da ima Windows ako ima Linux onda cemo morati drugi prog naci).

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

a taman sam pomislio da možda ja stavim Wink

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

@gamzzy
A sto ne stavis ?

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Ma šalio sam se... ubili bi ste me, jer nekada uzmem i neku mašinu u da servisiram, a imam samo jedan monitor... i malo mesta u sobi... pa moja mašina mora "poweroff"

offline
  • Pridružio: 31 Jul 2005
  • Poruke: 238
  • Gde živiš: Bogatic

Evo ja skidam Hub, pa da probamo . Cim skinem javljam . Jer kako nas narod kaze jos jedan probao pa se us...o . Sta kosta probati cisto kako ce da ide, neko mora da probije led zar ne. Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 951 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 870 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., abramac, Apok, ArchaBasha, Ba4e, BB, BtR-45, Buzdovan, C-Gun, cakija, celik, Cirkon, Colt D, crazydkure, Dekanovic, dolinalima, dule10savic, Džekson, eagle.rs, esko_hz, gajasvi, Georgius, howyesno, HrcAk47, iceburn, Igritelj, jaeger, jalos, Joint Chief, Kalem, Karaula, komsija1, kreker, laurusri, majakolarevic, Mane88, MarijaC84, Marko Marković, MarkoW, MaschinenPistole, mat, Medojed, mercedesamg, miki kv, Milometer, nebidrag, nenad81, Niki2024, novapot, ping15, PO1974, Podljub, procesor, proljece, S-lash, S.Palestinac, Sharpshooter, skok, tomo2, Tribal, Tricko4190, Tumansky, US_Rank_0, Vanderx, Vlada1389, Vlada78, vojnik švejk, Yugol33, YugoSlav, ZetaMan, zokizemun, zziko