MyCity statistika i rekordi

30

MyCity statistika i rekordi

offline
  • Pridružio: 13 Apr 2007
  • Poruke: 452
  • Gde živiš: Beograd

Stvarno svaka cast... Zagrljaj
Samo napred.... Arrow Wink
Gde mogu da visim kako MyCity stoji u odnosu na druge srpske sajtove?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Mar 2006
  • Poruke: 2215
  • Gde živiš: in the heart of the city

Čestitam! A i stidim se, bilo bi 515 da sam bila kod kuće... Eto kad skitam. Smile



offline
  • Branislav
  • Pridružio: 27 Feb 2006
  • Poruke: 1762
  • Gde živiš: Sombor

Bravo, svaka cast, idemo dalje, prvo na 600, pa 700 i gde ce nam biti kraj...
Jos da se te posete ustale, pa da stalno bude po 25k poseta.
Pozdrav svima.

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Polako ljudi, idu godisnji odmori - necu da vam kvarim zabavu, ali ce do kraja leta ici malo sporije nego ovaj bum od proleca... Postajemo ozbiljni i poznati - to mi se mnogo svidja Smile

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

pixxel ::Polako ljudi, idu godisnji odmori - necu da vam kvarim zabavu, ali ce do kraja leta ici malo sporije nego ovaj bum od proleca... Postajemo ozbiljni i poznati - to mi se mnogo svidja Smile

Ova završna rečenica mi se dopada Very Happy

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

koliko samo egoizma u ovom topicu... smešak

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

a cime smo zasluzili tako veliki skok? Smile

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2007
  • Poruke: 203
  • Gde živiš: Smederevska Palanka

Peca ::koliko samo egoizma u ovom topicu... smešak
"Egoizam predstavlja investiciju motiva ličnosti u sopstveni ego što vodi ponašanju usmerenosti ka sopstvenim interesima i potrebama, kao i zanemarivanju interesa i potreba drugih tj. jedno sebično i nedruštveno ponašanje."
(http://www.psihoterapija.rs/egoizam.html)

Sudeći po ovoj definiciji, mislim da nisi upotrebio adekvatnu reč za raspoloženje nikog ko je postovao povodom prelaska cenzusa.

Rekao bih da je svaka poruka izražavanje zdovoljstva, a ono "predstavlja elementarno osećanje, nesvodljivo na druge termine.
Može se opisati srodnim izrazima: prijatnost, osećanje zadovoljstva.
Može se definisati i kao stanje posle zadovoljenja važnijih motiva,prateći i specifičan osećaj posle uspostavljanja unutrašnje ravnoteže u organizmu.
(na istom mestu)

Naravno, verujem da si ti reč na koju ukazujem upotrebio da bi tema dobila i humorističke elemente, nije mi bila namera da edukujem, možda sam izrazio neko mini neslaganje jer sam i sam doprineo prelasku cenzusa...

... a možda ne bih ni pisao sve ovo da nisam tražio objašnjenje kako se "napreduje" na MyCity-u: bio sam putnik u prolazu, pa turista, sad mi piše ispod nick-a novi gradjanin... voleo bih da znam kriterijume i do koje titule ću da doguram...

Poz.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

lj_950 ::... a možda ne bih ni pisao sve ovo da nisam tražio objašnjenje kako se "napreduje" na MyCity-u: bio sam putnik u prolazu, pa turista, sad mi piše ispod nick-a novi gradjanin... voleo bih da znam kriterijume i do koje titule ću da doguram...

Poz.


Mozda bi bilo bolje da si vreme za pisanje celog posta potrosio za pretragu Mr. Green NHF

Sto se tice statusa o nickovima, ima ovde [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

Nije li egoizam kada neko o samom sebi [ili o necemu ciji je on deo] govori kako je/smo najjaci, najbolji, itd? smešak

To je velicanje sebe [svog sajta], sto mi lici na egoisticko ponasanje... ili bar ima neke kljucne elemente toga...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1795 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 9 sakrivenih i 1705 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., alternator, Apok, ArchaBasha, Arsenije, Asteker, b_z_b, Ba4e, Bo96, bobomicek, BORUTUS, Bubimir, BWG, Chainsaw, CHARLIE JA., Cirkon, comi_pfc, cuvarkuca, d.arsenal321, Dioniss, Djole3621, DonRumataEstorski, Georgius, Gogi_avio, goran.vvv, havoc995, HogarStrashni, igorkozar83, Ikica977, Iskander, ISOF, Jeremiah, JOntra, Jose, Kajzer Soze, kaput21, king011, kozhedub, Krin, kulus, kunktator, Litostroton, Lucky 6, Marko00, Mićko, mkukoleca, Mrav Obrad, nelezele, nenaddz, nikolabb, nuke92, OgnjenMitric, Otto Grunf, padamacki, paja69, Piani Jazzer, PlayerOne, probisic, read-only, repac, sajorg, ShtagodShtagod, simicnenadbg, Sirius, StankoVrankovic, Tribal, tritonus, varda, Vlada1389, Vlada78, Vrač, W123, wolverined4, xAlex2, yip314, Zec, ZetaMan, Zorge, Zukov, 79693