Prijavite poruku koja treba da se obrise/izmeni/premesti

203

Prijavite poruku koja treba da se obrise/izmeni/premesti

offline
  • dr_Bora  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 24 Jul 2007
  • Poruke: 12280
  • Gde živiš: Höganäs, SE

Citat:http://www.mycity.rs/Antivirus-programi/Nod32-8.html

Piraterija i traženje pomoći oko piraterije.


Rešeno. Hvala...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Sep 2006
  • Poruke: 2694

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pogledajte samo odgovor.Inače tema je moja i možete je slobodno obrisati da biseri kao što je ovaj ne bi ostavljali takve poruke, a i tema nema smisla.

akuci



offline
  • Pridružio: 08 Sep 2006
  • Poruke: 2694

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Tema stara 3 godine i ovaj biser je osvežava.

akuci

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Obrisano. Hvala.

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2006
  • Poruke: 2694

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

@medicus

offtopic

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2006
  • Poruke: 2694

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Jel neko kontroliše ovo leglo piraterije?

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Anonimna prijava ::http://www.mycity.rs/Windows/Windows-7-beta-vasi-utisci.html

Jel neko kontroliše ovo leglo piraterije?


Daj post u kome se pominje piraterija.
Ja ne vidim nista sporno.

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2006
  • Poruke: 2694

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

jel moze neko da sredi onu redirekciju?

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Anonimna prijava ::http://www.mycity.rs/Ambulanta/

jel moze neko da sredi onu redirekciju?


Kako misliš da sredi? Tema je prebačena, a 'senka' je ostala zato što nesretnik verovatno nikad ne bi našao svoju temu Wink

Inače, požurio sam da je sklonim iz ambulante pre nego što je primetite - samo vam je takva tema nedostajala danas tamo Very Happy

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2006
  • Poruke: 2694

teacher ::
Inače, požurio sam da je sklonim iz ambulante pre nego što je primetite - samo vam je takva tema nedostajala danas tamo Very Happy


Ne pitaj Bebee Dol Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 875 korisnika na forumu :: 115 registrovanih, 11 sakrivenih i 749 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, alke12, Apok, BB, Beria, Bob.Rock, bojcistv, Bombona, Boris BM, boromir, Borski1977, borya90, Bubimir, burevesnik, Buzdovan, Cavendish, celik, Chainsaw, CikaKURE, Cirkon, Dare, Deki Duga Devetka, Dekster, dj.ape, DM1994, DonRumataEstorski, Dovla, Dragon Order, Dzoni2412, EXIT78, Glavonja049, Goksi95, Gradjanin, ILGromovnik, Ir, jalos, Jeremiah, jimi_agf, jodzula, Jomini, jon istvan, Khaless, kinderpingvin, KizJ, Krusarac, kulus, Lance Guest, lanishtefm, LeGrandCharles, lima, Lj_ubo, Markan90, Marko Marković, markolopin, markusx, Marky, mean_machine, mercedesamg, metallac777, mile.ilic75, mile79, Mirage 2000N, Mitch22, Moldovan, monomah, morava_01, Muki 123, nelezele, nenooo, Nikoletina Bursac, nixos, Nobunaga, Nole, Orc, ozzy, padamacki, peho_atropin, pein, peradetlić, proka89, Pururin, redstar011, Remain, Remarqe, RJ, Rok A Bit, ruma, S-G, Sarmat, sasakrajina, Shinobi, shone34, SirOliver, Siti2, skvara, Slingshot, Smiljkovich, Sonic, Srky Boy, Srna, StankoVrankovic, strn, Superastro, svnedelja, Troja, UncleSAM, Veless, vidra boy, Vića, VJ, wolf431, Zoran1959, Zrcalo, zvomar