|
Poslao: 29 Dec 2007 15:26
|
offline
- nikoola

- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2004
- Poruke: 9661
- Gde živiš: Čačak
|
Obrisano. Hvala.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 29 Dec 2007 20:38
|
offline
- Anonimna prijava
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Sep 2006
- Poruke: 2694
|
Anonimna prijava ::http://www.mycity.rs/Edukativni-forum-o-seksu/oteknuce-posle-odnosa.html
Ne razumem.Neka mi neko objasni.
Unisoftov odgovor.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Dec 2007 02:57
|
offline
- Peca

- Glavni Administrator
- Predrag Damnjanović
- SysAdmin i programer
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Niš
|
sredjeno, hvala
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Dec 2007 18:45
|
offline
- Anonimna prijava
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Sep 2006
- Poruke: 2694
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Link ne radi, a i onako mislim da je neki w@rez
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Vide se na slici filmovi koji se skidaju, to je piraterija.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Dec 2007 18:47
|
offline
- Anonimna prijava
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Sep 2006
- Poruke: 2694
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
@vasa-93
Primetio sam da je obrisao tri vica iz njegovog posta koji ide pre helen1,da bi ta tri vica stavio u post posle helen1.A u avataru mu pise "buduci moderator".Neko treba da mu objasni da od pisanja viceva nece postati moderator.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Dec 2007 18:49
|
offline
- Anonimna prijava
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Sep 2006
- Poruke: 2694
|
I jel vec raspravljeno u mod zoni koliki maksimalno potpis moze da bude.Po pravilniku je 5 redova,ali neki clanovi imaju i 6 redova.
@sone1984
|
|
|
|
|
|