Svaka cast !

3

Svaka cast !

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

@miloscvj
Samo cu ti reci da malo znas o cinjenicama na ES-u Wink (veruj mi nije sve onako kako izgleda). Taj forum jeste parvi gigant i nudi ogromnu kolicinu kvalitetnih informacija, ali dzabe sve to kada je uprava nula. Evil or Very Mad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Niš , Srbija

ja licno ne ucestvujem na ES forumima ali sam nekada postovao par tema


@m4rk0
ipak treba postovati 63703 clanova ES



offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2972
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Druze, nije broj clanova presudan. Marko je jasno rekao koje su to bitnije stvari....
A i atmosfera...

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Свако има право да бира,мени се лично ЕС не свиђа и од свих могућих форума једино сам овде редован.Чињеница је да овде постоји већа спремност старијих чланова да помогну новим.И јесте-опуштеније је-ниси под притиском да ћете неко напљувати ако погрешиш или поставиш ,,глупо” питање.

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2972
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

E, upravo to!

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Niš , Srbija

slazem se ... svako ima svoje misljenje

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1143 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 1 sakriven i 1132 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bbrasnjo3, Ben Roj, Ezbuck, Halabit, JOntra, Jovan.D, kaskadija, maksi007, nenad81, Shilok