|
Poslao: 19 Avg 2011 18:44
|
offline
- orionX

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 19 Avg 2011
- Poruke: 2
|
Prvo hvala moderatorima sto su moj post premestili na odgovarajuce mesto za koje nisam znao. Drugo, hvala vam na dobrodoslici!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Nov 2011 12:41
|
offline
- DOK313
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 03 Nov 2011
- Poruke: 4
|
Pozdrav svima iz USA/SAD. Inace sam iz Bosne, Tuzla i naletio sam igrom slucaja na vasu fenomenalnu stranicu..
Lijepi pozdravi iz hladnog Detroita
Nihad-Doka
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Nov 2011 12:45
|
offline
- N1k0l4

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 06 Sep 2005
- Poruke: 3800
- Gde živiš: Beograd
|
DOK313 ::Pozdrav svima iz USA/SAD. Inace sam iz Bosne, Tuzla i naletio sam igrom slucaja na vasu fenomenalnu stranicu..
Lijepi pozdravi iz hladnog Detroita
Nihad-Doka
Dobro nam dosao!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Nov 2011 20:59
|
offline
- Pridružio: 07 Avg 2008
- Poruke: 2528
- Gde živiš: VII kat
|
N3uTr0n ::Forum je SUPER ! Samo tako nastavite!
Pa i ti, nadam se, nastavljaš zajedno sa nama. Dobro došao.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jan 2012 01:35
|
offline
- Cvele 3
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 17 Jan 2012
- Poruke: 7
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: Springfield, mcrule, ThePhilosopher, Einmana, NeZnamPojma, KlinkaPalacinka, N1k0l4, TwinHeadedEagle, CyberSrbin032, Srki94, zoranzota, Vladimir_Z
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Pretpostavljam da je ovde red, kao i na većini foruma, da se prvo predstavim. Ali ja nigde nisam mogao da nađem podforum "predstavljanje", ili nešto slično. Iz tog razloga sam otvorio ovde novi topik.
Pozdrav svim članocima. Ja sam Vladan Cvjetković iz Bijeljine i imam 22 godine. Volim da se raspravljam, ali ne i da se svađam.
Odoh sada da isčitam podforum "istorija", to mi se čini interesantinim.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|